KV2 Audio - Technologia

2010-05-26
Przejdź do strony: 1 2 3

Historia

Od samych skromnych początków istnienia, marka KV2 była rozpoznawana jako jeden z liderów i pionierów przemysłu w sztuce, dostarczając najwyższej jakości bezkompromisowego dźwięku na miarę XXI wieku.

Współczesna epoka MP3, niska jakość cyfrowego sprzętu i ogólna akceptacja coraz mniejszej satysfakcji z muzyki, tylko wyzywa i inspiruje nas do tworzenia rozwiązań w pełnym zakresie cenowym i każdym sektorze muzycznym, które konsekwentnie podnoszą poprzeczkę.

W naszych szeregach – K w KV2 – jest George Krampera, odpowiedzialny za konstrukcje wielu Hi Endowych przetworników, cały czas używanych przez wiodących producentów, jak również sprzedanych na całym świecie ponad 2 miliony produktów jego konstrukcji.

Design aktywnych systemów opiera się na jasnej wizji i dużego otwartego okna dla użytkowników i ich widowni, zapewniając najczystszy z możliwych obraz prawdziwego dźwięku.

Z technologią VHD idziemy krok na przód, dając najczystsze, i najbardziej namacalne doświadczenia, gdzie użytkownik może troszczyć się i prawie dotknąć dźwięku. VHD daje czwarty wymiar przy odtwarzaniu dźwięku, na poziomie którego nie osiągnął żaden inny duży system dźwiękowy.

Jedna kolumna obsługuje wszystko

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie potrzebujemy ’systemu tanecznego’, ’systemu koncertowego’ czy ’systemu wokalnego’. Systemy KV2 nie mają takich nazw – które oznaczają nic innego jak tylko zabarwienie dźwięku. Żaden z nich nie potrzebuje skomplikowanego DSP poprawiającego konstrukcję akustyczną. One przetwarzają naturalnie i autentycznie to co się do nich dostarczy.

Przejdź do strony: 1 2 3
 

Katalog Produktów