Producent RCF
Producent KV2-Audio
Producent Superlux
Producent Art
Producent Orange
Producent TRex
Producent Outlet
Jesteś w: Strona Główna | Testy

Orange Dual Dark 50 - Infomusic.pl

2015-03-10

Nowość Orange  DUAL DARK 50 jest już u nas. Wysłaliśmy head na testy do portalu infomusic.pl, Krzysztof Błaś go przetestował, i nie dość, że nie wskazał żadnych minusów to ocenił ten model najwyższą ilością gwiazdek. Tak uniwersalnego i zadziornego, głębokiego wzmacniacza nie ma na rynku:

"Orange przez lata kojarzył się z klasyką brytyjskiego brzmienia. Ostatnie co można było powiedzieć o wzmacniaczach produkowanych przez tą firmę jest to, że brzmią nowocześnie. Był w tym jednak jakiś urok - myśląc "Orange" od razu wiadomo było jakiego brzmienia można się spodziewać.

Tymczasem od dłuższego czasu producent wypuszcza na rynek kolejne wzmacniacze, które dedykowane są dla gitarzystów szukających nowoczesnych, ciężkich brzmień. Co zaskakujące jednak, są to doskonałe konstrukcje, które wciąż posiadają charakterystyczny pazur słyszalny od zawsze w piecach tego producenta.

Dual Dark to nowa seria wzmacniaczy, która według firmy brzmi najmocniej ze wszystkich, wyprodukowanych do tej pory modeli. Zazwyczaj do każdej nowości podchodzę z dużym dystansem, ale... przecież to Orange, a jak żyję nie trafiłem na słaby wzmacniacz z tym logo. Jak będzie tym razem?

Czytaj dalej w Infomusic.pl
Testował: Krzysztof Błaś

 


 

Katalog Produktów