Centrum Sportowe VIVA - Michałowice

2011-01-10

Arcade Audio dostarczyło projekt i sprzęt nagłośnienia do Centrum Sportowego VIVA w Michałowicach.

Viva Sport Klub to alternatywa wśród krakowskich klubów dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. Jest to nowo wybudowany kompleks sportowo-rekreacyjny o powierzchni ponad 1000 m2 znajdujący się w Michałowicach przy głównej drodze E7.

W skład obiektu wchodzą siłownia, dwie sale do zajęć grupowych, kort do squasha, sauna, jacuzzi, gabinet masażu, centrum bowlingowe, kawiarnia oraz restauracja.

Głównym szkieletem nagłośnienia w kawiarni, restauracji, gabinecie masażu, jacuzzi, poczekalniach bowlingu oraz squasha, stanowi system zarządzania strefami RCF MS520 z kontrolą ze sterowników naściennych RC62, napędzający wzmacniacz modułowy RCF FLEXA. Umożliwiło to podzielenie systemu na 5 stref, dając możliwość odtwarzania różnej lub tej samej muzyki w każdej sekcji.

Sala restauracyjna została wyposażona w instalacyjne kolumny głośnikowe MQ50W zapewniający czysty dźwięk i subtelny klimat muzyczny. W pozostałych miejscach zastosowano nagłośnienie sufitowe oparte na dwudrożnych głośnikach sufitowych RCF PL81.

Sala siłowni została potraktowana jako osobny system, oparty na głośnikach RCF MQ60P podpartych subwooferami MQ90S. Całość zasila kompaktowy wzmacniacz RCF ES3160 zintegrowany z radiem FM RDS, odtwarzaczem CD z obsługą MP3 i pamięci na USB.

Sale do zajęć grupowych nagłaśniane są przenośnym systemem, który oparty jest na aktywnych kolumnach RCF Art310-A, mikserze rackowym ART MX622, oraz systemach bezprzewodowych US901D z nadajnikami kieszonkowymi PT950B i mikrofonami nagłownymi CM204BG dla prowadzących zajęcia.


 

Katalog Produktów