Shy FX & SP_MC dla Jam the Club

2010-12-03

SHY FX, legenda sceny drum & bass i ragga jungle wystąpił w sobotę 23.10.10r w klubie Lulu Belle Caffe we Wrocławiu i... zdaje się że podtrzymał dobrą passę cyklu JAM THE CLUB! Po rewelacyjnej premierowej odsłonie w Warszawie, która echem obiegła cały klubowy kraj, apetyty wrocławian były na pewno ogromne.

Weteran sceny dnb szybko je jednak zaspokoił! SHY FX zbombardował klub parkietowymi smasherami przeplatanymi klasyką gatunku z dubstepowymi świeżynkami i razem z SP:MC nie pozwalał zejść z parkietu licznie przybyłym fanom przez niemal 2h. Część muzyczną show doskonale uzupełniły efekty wizualne i lasery, które tworzyły przepyszną atmosferę wokół energetycznych brzmień. Nie tylko jednak SHY FX miał okazję przetestować arcymocne nagłośnienie ustawione w Sali Gotyckiej na okoliczność imprezy JAM THE CLUB. Zarówno przed jak i po głównej gwieździe wystąpiła wrocławska ekipa dnb - Subwena, która doskonale przygotowała publikę na główne danie wieczoru, jak i utrzymała energię wyzwoloną podczas dwugodzinnego seta SHY FX do godziny 5 rano.

Nagłośnienie zostało zrealizowane na dwóch stackowanych klastrach składających się z czterech modułów RCF TTL33-A, podparte mocnym centralnym basem z czterech modułów TTS28-A ustawionych przed DJ'ką. Na filmie widać MC z mikrofonem,który stoi właśnie na tych paczkach. Jako odsłuchy użyte były chyba najpopularniejsze kolumny RCF - Art312-A.
Wbrew tendencjom panującym w branży, impreza realizowana była na żywo, przez Pentagrid Sound Equipment.


 

Katalog Produktów