Krakowska Scena54 zrealizowana na systemie RCF

2018-01-05

Mieszcząca się w rozrywkowym sercu starego miasta Krakowa Scena54, serwuje kulturalne zamieszanie. To połączenie nonszalanckiego klubu, artystycznej atmosfery i ustronnego cocktail baru.

Tutejsza atmosfera sprzyja tworzeniu intrygujących scenariuszy na wieczór - znajdziesz tu m.in. muzykę na żywo, stand-up, burleskowy show i 54 inne powody do wyjścia z domu. To także właściwe miejsce do rozmów w kameralnych warunkach przy klasycznych cocktailach.

Klub Strefa54 został założony przez grupę le Scandale posiadającym kluby i restauracje w Krakowie oraz Zakopanem.

System nagłośnieniowy został oparty na produktach włoskiego producenta RCF. Jako FOH zastosowane zostały pasywne systemy głośnikowe RCF C5212 zbudowane na 2" driverze ciśnieniowym i 12" wooferze, wsparte 18" subwooferami RCF S8018. Satelity napędzane są stereofonicznym wzmacniaczem RCF HPS2500, natomiast subwoofery zasilane są wzmacniaczami RCF HPS1500 pracującymi w mostku.

Ale oprócz nagłośnienia frontowego na ścianach lokalu znalazło się 6 małych satelit RCF C3108, z 1" driverem i 8" wooferem, zasilanych wzmacniaczem HPS1500. Pełnią one funkcję dogłośnienia lub źródła muzyki tła. W zależności od potrzeb i aranżacji sceny, co zarządzane jest zewnętrznym sterownikiem który steruje procesor głośnikowy RCF DX4008 zarządzający całym systemem nagłośnieniowym.

Obszar DJ'a został wyposażony w mały mikser RCF Lpad12-CX idealnie wpasowujący się w potrzeby małych występów muzycznych czy standupowych. Zainstalowana karta odtwarzacza/rejestratora mp3 umożliwia odtworzenie podkładu muzycznego lub rejestrację występu. Do monitoringu dźwięku zastosowane zostały aktywne 400W zestawy RCF Art312-A MK4.

W montażu i integracji systemu wsparła nas firma WiseClubs.

https://www.facebook.com/Scena54/
http://scena54.pl/


 

Katalog Produktów