Krakowska scena "Strefa K-805" Teatru Bagatela nagłośniona przez RCF

2017-10-18

Najmłodsza scena krakowskiego Teatru Bagatela zlokalizowana u stóp Kopca Kościuszki: Strefa K-805, została wyposażona w nagłośnienie RCF.

Głównym celem zastosowania nagłośnienia na stosunkowo niewielkim, kilkudziesięcioosobowym audytorium nie było przytłoczenie gości dźwiękiem, a zachowanie intymności, bliskości widza i aktora, by żaden gość nie czuł się akustycznie oddalony od sceny, i jednocześnie mógł wychwycić każdy detal z cichszych partii spektaklu.

Z tego powodu zastosowane zostało nagłośnienie wielopunktowe oparte na niewielkich głośnikach RCF serii Media, model M601, niewielkie gabarytowo, z driverem o szerokiej dyspersji, nie wpływając znacząco wizualnie na design sceny, a zachowując duże pokrycie dźwiękiem. Wsparte są one subwooferami RCF S5012 rozszerzające niski zakres częstotliwości podczas odtwarzania efektów dźwiękowych lub muzyki. Całość zasilana czterokanałowymi wzmacniaczami RCF DPS604X. Wbudowany w wzmacniacz crossover pozwolił na minimalizację ilości niezbędnych do pracy systemu urządzeń oraz okablowania.

Zastosowanie uchwytów pionowego montażu typu 'C': RCF AC M601 HBR w połączeniu z zaczepami hakowymi na kratę 50mm, pozwala na dostosowaniu aranżacji nagłośnienia wspólnie z oświetleniem na rampach, wpasowując całość do potrzeb aktualnie realizowanej imprezy.

Całość tworzy niewielki system o dużych możliwościach, idealnie dopasowany do potrzeb tego młodego obiektu teatralnego.

Zapraszamy do Strefy K-805.

https://www.bagatela.pl/

 


 

Katalog Produktów