ART USBPhonoPlus Project Series

2017-04-05

Drodzy czytelnicy, część z Was już pewnie nawet nie pamięta tych czasów i ma też do tego prawo, kiedy to na ulicach stały saturatory serwujące gazowaną wodę z sokiem, a po drogach poruszały się głównie Fiaty, Syrenki czy Warszawy. Telefon był przywiązany do ściany, a ulubioną muzykę słuchano z winylowych krążków. Do odtwarzania płyt służył gramofon, który można było znaleźć niemal w każdym domu. Zdobył tak dużą ilość  fanów, że pomimo sporego postępu, do dziś mamy wielu koneserów „winylowego” brzmienia.

Sam gramofon również ewaluował, nabrał nowych kształtów i możliwości. Większość DJ’ów nie wyobraża sobie mixu bez wykorzystania tradycyjnych płyt winylowych i gramofonu.
W dzisiejszych czasach, kiedy prawie wszystkie urządzenia współpracują z tradycyjnym PC-tem, również i dla gramofonu znalazło się takie rozwiązanie.

USBPhonoPlus Project Series firmy ART  to prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu prześlemy różne analogowe sygnały (gramofon, magnetofon, CD itp.) do naszego komputera za pomocą standardowego złącza USB, zyskując dużo lepszą jakość niż w przypadku zintegrowanych kart muzycznych, nie powodując czystek w naszym portfelu. Wejścia analogowe posiadają przełącznik poziomu: Liniowy/Gramofonowy, a potencjometr wzmocnienia umożliwia dostosowanie poziomu sygnału wejściowego dla różnych źródeł sygnału. Przedwzmacniacz wyposażony jest także w filtr górno-przepustowy, a nisko-szumowy układ przedwzmacniacza ściśle odpowiada standardowi RIAA. Interface wyposażony został także w cyfrowe wejście i wyjście optyczne w formacie TOSLINK oraz wejście cyfrowe w formacie S/PDIF (RCA)

Do urządzenia dołączono oprogramowanie Sound Saver Express, które pomaga nam nie tylko w zgrywaniu materiału, ale również w jego archiwizacji i wysyłaniu do innych programów czy też nośników.

Cena detaliczna: 399 zł


 

Katalog Produktów