RCF D-Line - już w polsce

2011-11-14

RCF nieustannie pracuje nad nowymi projektami i produktami, mocno inwestując w innowacje i technologię. W wyniku tego z przyjemnością prezentujemy nową serię D Line, ostatnia nowość z katalogu Professional Speaker Systems.

Nowa seria kolumn Aktywnych już w Polsce!

“Podłącz swój najlepszy mikrofon do któregokolwiek systemu D Line,
a od razu doświadczysz precyzyjnego brzmienia i niesamowitej dynamiki."

Zastosowanie
  • Nagłośnienie zespołów
  • Wypożyczenia
  • Przenośne systemy PA
  • Monitoring Sceniczny
  • Kluby

Pasmo przenoszenia: 50 Hz - 20 kHz
Max SPL: 129dB
Kąt pokrycia: 90°x70°

CENA: 3799zł
Moc: 1200 W Peak 600 W RMS
Wymiary: 527 x 303 x 303 mm
Waga: 13,9 kg

Pasmo przenoszenia: 45 Hz - 20 kHz
Max SPL: 130dB
Kąt pokrycia: 90°x60°
CENA: 4549zł
Moc: 1200 W Peak 600 W RMS
Wymiary: 647 x 380 x 380 mm
Waga: 16,5 kg
"Mobilny dźwięk w kompaktowym rozmiarze"
Mobilny dźwięk
Koncepcja tych unikatowych głośników wywodzi się z tras koncertowych, przenosząc do kompaktowej obudowy całe doświadczenie profesjonalnego dźwięku RCF. Wokal jest naturalny, dźwięk czysty na dłuższych dystansach, a poziom SPL i moc stabilne przy bardzo wysokich poziomach.

Legendarne przetworniki RCF
Precyzyjne przetworniki RCF w które wyposażona jest seria D Line, to suma osiągów zdobytych przez dekady – największe moce nominalne i najbardziej zaawansowane technologie. Wysokiej mocy woofer dostarcza ekstremalnie dokładny i punktowy bas, a dedykowany driver zapewni przejrzystą średnicę i maksymalną wierność.
Cyfrowe przetwarzanie dla cyfrowej mocy
Technologia wzmacniaczy mocy Klasy D w serii D Line, umieszcza wysokie parametry pracy z wysoką efektywnością w lekkim rozwiązaniu. Zapewniając wysoki zakres dynamiki, wymagany do naturalnej reprodukcji każdego wchodzącego sygnału, wzmacniacze D Line dadzą ultra szybki atak, realistyczne przenoszenie transjentów, oraz imponujące walory brzmieniowe. brzmieniowe. dspZintegrowany procesor DSP zarządza podziałem pasma, korekcją, limiterem, kompresją i dynamicznym podbiciem basu. Kontroluje nieustanną interakcję pomiędzy sygnałem wejściowym, zasilaczem impulsowym i stopniem wyjściowym PWM, przetwarzając kluczowe informacje dotyczące stanu sygnału wewnętrznego przepływającego od wejścia do głośnika, monitorując impedancję i wyłączając kolumnę w przypadku zwarcia. DSP kontroluje również temperaturę i miękki limiter, chroniąc tym głośniki.

Odporność przy wypożyczaniu
Obudowy kolumn D Line, są wytłaczane ze specjalnego kompozytu polipropylenowego, tłumiąc wibracje nawet przy maksymalnych poziomach głośności. Każdy detal, od procesu wytłaczania do końcowej tekstury, został dokładnie przestudiowany zapewniając maksymalną niezawodność i wytrzymałość w intensywnej pracy mobilnej. Kształt dwudrożnych kolumn D Line, można używać w konfiguracji monitorów scenicznych. Wszystkie modele są wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane aluminiowe uchwyty, z wewnętrzną gumową rękojeścią, ułatwiając przenoszenie.

Wysoka moc wyjściowa
VolumeWyśmienity i niesamowity poziom SPL gwarantowany jest również na otwartej przestrzeni na dużych dystansach.

EQStrojone dla Twojego głosu
Weź swój ulubiony mikrofon i przetestuj czystość i dynamikę wokalu, reprodukowanego zarówno na niskich jak i wysokich poziomach!

Głębokie brzmienie basu
Wciśnij przycisk korekcji BOOST i doświadcz ekstremalnie niskiej odpowiedzi basu, i precyzyjnej kontroli niskich częstotliwości.

 

Katalog Produktów