DI.CO Kompaktowy system konferencyjny

2011-11-18

Prezentujemy system konferencyjny włoskiej firmy RCF. Di.Co to niewielki system konferencyjny z własnym nagłośnieniem, wbudowanym w konsole mikrofonowe.

System DI.CO składa się z wzmacniacza DI.CO SYS, mikrofonu głównego DI.CO PRES i do 40 mikrofonów delegatów. System DI.CO został zaprojektowany do zastosowania w sieciach przenośnych, oraz stałych instalacji konferencyjnych, małych audytoriów. Łatwa instalacja, prosta i efektywna obsługa to idealne rozwiązanie na małe i średnie konferencje.

Istnieje możliwość łączenia wzmacniaczy systemu DI.CO, przez co można zwielokrotnić liczbę mikrofonów możliwych do podłączenia.

Wzmacniacz DI.Co jest wyposażony w specjalne przedwzmacniacze mikrofonowe, i może być połączony z maksymalnie 40-stoma mikrofonami DI.CO. Jego głównymi cechami są:

Uniwersalne wejście mikrofonowo liniowe może być połączone z niskoimpedancyjnym mikrofonem dynamicznym (30-600Ω) lub jakimkolwiek innym źródłem sygnału jak tuner radiowy, odtwarzacz CD.

Bazy mikrofonowe cechuje wysoka czułość i rozszerzona częstotliwość przenoszenia. Występuje w 2 wersjach, jako mikrofon przewodniczącego DICO PRES PLUS lub mikrofon uczestnika DICO DEL PLUS. Oba posiadają kapsułę elektretową i podświetlane pierścienie na główce mikrofonu, umieszczone na gęsiej szyjce.

Charakteryzuje je:

Chcesz przetestować, zobaczyć? Zadzwoń lub napisz.

Przykład połączenia systemu Di.Co z rozdzieleniem na dwa tory mikrofonowe - np. dwa stoły konferencyjne.


 

Katalog Produktów