Pomarańczowo w grupie Evanescence!!!

2011-11-08
Orange to marka której przedstawiać nie trzeba. Ich produkty, to konstrukcje uniwersalne, które sprawdzają się w świecie Popu, Rocka i Metalu.
Takie gwiazdy jak Slipknot, Prince, Linkin Park czy nasze rodzinne zespoły jak Wilki i Zakopower potwierdzają klasę i jakość marki Orange.

Niedawno do zwolenników pomarańczowego brzmienia dołączyła amerykańska grupa Evanescence, wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół powstał w 1995 roku , w Little Rock w stanie Arkansas z inicjatywy wokalistki Amy Lee i gitarzysty Bena Moody. Evanescence jest dwukrotnym laureatem nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy.

Z początkiem tego roku do składu dołączył gitarzysta Troy McLawhorn. To właśnie on wraz z bogatym bagażem doświadczeń wniósł do zespołu świeży powiew „pomarańczy”, a tym samym znalazł się na ekskluzywnej liście endorserów marki „ORANGE”
Na wyposażeniu Troy'a znalazły się dwa wzmacniacze Orange Rockerverb 100, należące do arcydzieł światowej klasy wzmacniaczy gitarowych, które w połączeniu ze świetnie brzmiącymi paczkami PPC412 dają niesamowity efekt dźwiękowy.

Lampowy pogłos, błyszczący distortion z dużym gainem i rewelacyjne brzmienie sprawiają, że Rockerverb 100, to bardzo uniwersalny wzmacniacz gitarowy. Kolumna PPC 412, charakteryzuje się doskonałym brzmieniem i dużą wytrzymałością, dzięki czemu sprosta trudom nawet długiej trasy koncertowej.

„Jeśli chcesz wyróżniać się wśród tłumu, potrzebujesz wzmacniacza Orange”
Troy McLawhorn
 

Katalog Produktów