RCF TTL55-A, system liniowy dużej skali w rewelacyjnej cenie - już w Polsce.

2011-12-07


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu RCF TTL55-A, flagowy produkt serii TT+ High Definition Touring and Theater, z segmentu dla największych audytoriów - dostępny do odsłuchu w Polsce, od ręki jak zawsze w rewelacyjnej cenie.

Moduł został specyficznie zaprojektowany do wsparcia dużej skali eventów, zapewniając inżynierowi dźwięku najwyższy poziom wierności i zrozumiałości dźwięku. Dlatego dokładamy wszelkich starać by zapewnić system wysokiej mocy w połączeniu z dedykowanym cyfrowym przetwarzaniem i technologią wzmocnienia, z lepszymi osiągami akustycznymi i kontrolą, dając niesamowicie potężny moduł Line Array.

Zintegrowany z modułem procesor, zredukowana ilość kabli pozwala na szybszą i łatwiejszą instalację. Niewielkie rozmiary, niska waga, w połączeniu z szlachetną stalą w hardware, ułatwia nie tylko montaż ale i transport.

Całkowitą kontrolę systemu daje system RD Net, z dedykowanym oprogramowaniem. Daje on możliwość wglądu w każdy parametr modułu, począwszy od poziomu dźwięku, do temperatury wzmacniacza i prędkości obrotowej wentylatora w nim umieszczonego. Dodatkowo wbudowany DSP daje do dyspozycji 8 przełączanych filtrów, przydatnych podczas strojenia systemu, delay, gain, mute i solo dla poszczególnych modułów lub pojedynczych głośników i wiele innych.


 

Katalog Produktów