RCF HDL 6-A w sanktuarium ‘Our Lady Of La Vang’

2021-06-11

Centrum Katolickie Saints Hoan-Thien w Keysborough, Victoria, jest usytuowane na 4 hektarach ziemi należącej do wietnamskiej wspólnoty katolickiej w Melbourne. Przez lata Centrum było miejscem wielu przełomowych wydarzeń dla miejscowej społeczności katolickiej, takich jak festiwale, kongresy i uroczystości. Naprzeciwko budynku kardynalskiego znajduje się sanktuarium "Our Lady Of La Vang", nowo ukończony dom modlitwy, który był wieloletnią pracą z miłości dla wspólnoty. W jasnym wnętrzu sanktuarium dominuje czysty, biały dach. Po obydwu stronach jego skraju, wiszą dwie kompaktowe matryce liniowe RCF. W opcjonalnym matowo białym wykończeniu, moduły HDL 6-A wyglądają na niemal przezroczyste i doskonale wtapiają się w nadprzyrodzoną scenerię. System zapewnia pokrycie dźwiękiem frontu sali w celu wzmocnienia głosu, odtwarzania muzyki i okazjonalnego nagłośnienia żywych instrumentów podczas regularnych nabożeństw w kościele.

Biorąc pod uwagę wymagania audio i budżet, system HDL 6-A był najlepszym rozwiązaniem. Potrzebowaliśmy czegoś o niskim profilu wizualnym i czegoś, na co moglibyśmy liczyć, że zapewni doskonały dźwięk podczas regularnego użytkowania. Seria HDL jest bardzo schludna, dobrze wygląda z tutejszą architekturą i ma fantastyczny stosunek wielkości do mocy.

System HDL 6-A firmy RCF jest ultra-kompaktową serią liniowych matryc głośnikowych zaprojektowanych do długotrwałego działania. Połączenie niskoprofilowej estetyki i pełnozakresowej, wysokiej jakości reprodukcji dźwięku, ugruntowało pozycję serii HDL jako systemu, z którego korzysta wielu instalatorów. Dzięki obudowie wykonanej z kompozytu polipropylenowego wzmocnionego drewnem, możliwościom montażowym klasy turystycznej oraz wydajnej konstrukcji akustycznej, seria HDL jest wysoce niezawodną opcją dla profesjonalistów poszukujących liniowych matryc głośnikowych o niewielkich rozmiarach. Zarówno lewa, jak i prawa matryca w świątyni wyposażona jest w 6 modułów HDL 6-A, każdy z osobna zdolny do osiągnięcia imponującego 131 dB maksymalnego SPL, a także 2 aktywne subwoofery HDL 12-AS. HDL 12-AS są doskonałymi subwooferami towarzyszącymi HDL 6-A, mieszczącymi 12" głośnik niskotonowy i obniżającymi całkowite pasmo przenoszenia systemu do 40 Hz.

Podstawową funkcją systemu będzie nagłośnienie mowy i muzyki na żywo - szczególnie takich rzeczy jak kolędy i imprezy specjalne, gdzie przestrzeń może być wypełniona bardziej niż zwykle - sytuacje, w których wymagana będzie nieco większa moc. Pracuję ze sprzętem RCF od lat i mam zaufanie do wydajności i niezawodności tej marki, - mówi Bang Le, dyrektor firmy instalacyjnej UB Group.

Dla jednej z największych społeczności imigrantów w Australii, Sanktuarium Our Lady of La Vang to wspólne marzenie, które się spełniło - projekt, który doczekał się trzech arcybiskupów Melbourne i był dziełem pokoleń wietnamskich rodzin. Dodanie precyzyjnego włoskiego sprzętu RCF - zrodzonego z bogatego dziedzictwa inżynierii eksperckiej - pomaga wznieść tę przestrzeń z imponującej do boskiej.


 

Katalog Produktów