HDL6-A najmniejszy potwór RCF

2021-05-13

RCF HDL6-A to najmniejszy system liniowy od RCF z drapieżnym charakterem, rozkręci każdą imprezę.

RCF HDL6-A to idealny wybór, gdy wymagana jest wydajność systemu liniowego oraz szybka i łatwa konfiguracja. Ultra mały moduł, o wadze zaledwie 11,5kg pozwala na szybki montaż nawet przez jedną osobę. A prostotę konfiguracji docenią akustycy zaczynający swoją przygodę z systemami liniowym.

System jest zasilany przez 2-kanałowy wzmacniacz klasy D o mocy 1400 W. Potężny procesor DSP przetwarza dźwięk, włączając w to zwrotnicę, korekcję fazy, limiter i zabezpieczenia. System wyposażony jest w najnowocześniejsze przetworniki RCF - dwa potężne 6.0" głośniki niskotonowe dla solidnej reprodukcji basu oraz wysokiej mocy driver ciśnieniowy z cewką 1.7", zamontowany na precyzyjnym falowodzie 100° x 10° zapewnia czystość wokalu z wysoką definicją i niesamowitą dynamiką.

Podwieszany subwoofer HDL 12-AS jest idealnym uzupełnieniem dla instalacyjnych systemów HDL 6-A, a SUB8004-AS oraz SUB8006-AS dla touringwych zestawów z dobrym podparciem basu.

Do montażu systemu niezbędna jest rama Flybar HDL6. Ten wszechstronny element pozwala na podwieszanie systemu, oraz stawianie zarówno na sztycy jak i na basie lub innej powierzchni płaskiej. W zestawie jest szekla do podwieszania wciągarką, punkt montażowy na statyw 35mm oraz łącznik do spinania z basem wyposażonym w punkt montażowy M20. Opcjonalnie dostępna jest klamra do montażu na rampach.

System RCF HDL6-A dostępny jest w touringowym kolorze czarnym, oraz kolorze białym na wyjątkową oprawę wyjątkowych wydarzeń.

Spytaj o wycenę i możliwość prezentacji systemyliniowe@arcadeaudio.pl


 

Katalog Produktów