Five Words Media ożywia centrum uwielbienia w Austin dzięki RCF

2021-04-26

Austin, Texas - nowo przekształcone Summit Worship Center, niedawno zmodernizowało swój system nagłośnieniowy, aby podnieść jakość występów w centrum. Kiedy David Cherry z 5 Words Media został poproszony przez głównego pastora centrum, Erica Moore'a, o modernizację, rozmowa rozpoczęła się od rozwiązania problemu obecnego systemu, który był za słaby. Kiedy centrum przeniosło się do nowej przestrzeni o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych [około 300 miejsc] z powrotem w 2018 roku, stary system głośników nie był w stanie go objąć.

Nowe Centrum Kultu Summit to szerokie pomieszczenie z niskimi sufitami. Pastor chciał mieć na uwadze linie wzroku do sceny z zewnętrznych siedzeń, jak również zmieścić projekcję wideo i system oświetleniowy. "Kiedy pojawiła się możliwość demonstracji nowego systemu nagłośnienia, sprowadziliśmy Brandona Bishopa z Cowser Marketing, aby przywiózł zestaw RCF HDL - i nie zawiódł się", powiedział Cherry. David i jego ekipa ustawili dwie aktywne matryce liniowe HDL 28-A [moduły 2 x 3] wraz z trzema aktywnymi subwooferami SUB 9004-AS, dwa pod matrycami i jeden umieszczony na środku.

Cherry skomentował:

Wszystko po wyjęciu z pudełka było łatwe do skonfigurowania. Po wprowadzeniu kilku drobnych poprawek system działał w mgnieniu oka. Użyliśmy oprogramowania RDNet do precyzyjnego dostrojenia systemu w ciągu około godziny. Pracuję wyłącznie z instalacjami kościelnymi i to było moje pierwsze doświadczenie z RCF - miło było pracować tak szybko.

Kiedy demo było już gotowe, różnica w jakości dźwięku była wystarczająca, aby przyciągnąć członków kościoła i głównego pastora. Nie trzeba było długo czekać, aby przekonać kościół, że to, co słyszą, jest na najwyższym poziomie. Nie trzeba było również długo czekać na podjęcie decyzji. To jest to czego chcemy, powiedział Moore z uśmiechem. System RCF został zainstalowany na stałe.


 

Katalog Produktów