Wyjątkowe Eventy wymagają wyjątkowej oprawy.

2021-03-30

Wyjątkowe Eventy wymagają wyjątkowej oprawy.

Dzięki RCF, o brzmienie i skuteczność systemu liniowego nie trzeba się martwić. Już teraz mamy dla Was super propozycję w kolorze białym. HDL-28A W, który może być Twój w korzystnej ofercie! Przygotujmy się na sezon nie tylko w ciemnych barwach.

RCF HDL28-A to kompaktowy, dwudrożny mobilny system aktywny do szerokiego zakresu zastosowań, zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerach, projektowany z naciskiem na zrozumiałość głosu. Posiada dwa 8-calowe głośniki niskotonowe i imponujący 3-calowy tytanowy driver ciśnieniowy. Falowód spójny czasowo jest wynikiem dogłębnych badań i projektowania. Zgodnie z filozofią HDL 30-A, HDL 28-A posiada obudowę z materiału kompozytowego, fazę zerową i ultra liniową odpowiedź amplitudową. Wbudowany 2200-watowy wzmacniacz klasy D zapewnia doskonałą klarowność odtwarzania i maks. 135 decybeli SPL.

RCF HDL28-A wyposażony jest w najnowocześniejsze przetworniki RCF z lekkimi magnesami neodymowymi. Biorąc pod uwagę jego moc akustyczną, ma wyjątkowo niską wagę, co ułatwia obsługę i podwieszanie.

Teraz do zestawu składającego się z minimum 8 modułów, dodajemy dodatkowy duży rabat. Pula modułów jest ograniczona, i promocja trwa do wyczerpania zapasów.


 

Katalog Produktów