RCF Evox J8 - Aktualizacja firmware - V1.60

2021-03-29

RCF Evox Jmix8 - AKTUALIZACJA FIRMWARE - V1.60

Cyfrowy mikser w aktywnym zestawie nagłośnieniowym RCF Evox Jmix8 otrzymał właśnie nowy firmware (ver. 1.60) oraz aktualizację aplikacji (zarówno dla iOS jak i Android). Aktualizacja oferuje,:

  • Ulepszoną komunikację Bluetooth, która zapewnia również kompatybilność z najnowszymi wersjami systemów iOS i Android
  • Usunięcie błędu jasności ekranu
  • Naprawę niechcianego migotania wyświetlacza w określonych kontekstach
  • Naprawa niechcianej utraty ustawień EQ
  • Drobne poprawki błędów i usprawnienia

Zgodnie z polityką RCF, wszystkie aktualizacje i wprowadzane przez nie nowe funkcje są dożywotnio bezpłatne. Zapraszamy użytkowników RCF Evox J8 do aktualizacji.

POBIERANIE FIRMWARE

RCF EVOX J8 wyposażony jest w satelitarny moduł źródła liniowego z ośmioma 2-calowymi głośnikami oraz 12-calowy głośnik niskotonowy dużej mocy w obudowie bass-reflex. Całość zasilana przez wbudowany wzmacniacz klasy D - 1400 W. Seria EVOX J zachowuje pokrycie dźwiękiem jak w poprzednie systemy EVOX - teraz w przenośnej obudowie kompozytowej. System oferuje oszałamiającą jakość dźwięku z krystalicznie czystą reprodukcją głosu i muzyki.

Idąc krok dalej RCF dodał do systemu Evox Jmix8 8-kanałowy mikser cyfrowy. Zintegrowana moc przetwarzania innowacyjnego Z.CORE DSP zapewnia nie tylko pełne funkcje miksowania. W urządzeniu znajdują się wysokiej jakości symulatory FX i AMP. Dodatkowo aplikacja kompatybilna z EVOX iOS / Android pozwala zarządzać JMIX8. Wbudowany mikser posiada wejście audio Bluetooth i wejście Hi-Z.

EVOX JMIX8 łączy jakość i niezawodność przetworników RCF dużej mocy oraz 8-kanałowy mikser cyfrowy z możliwością zdalnego sterowania.

Seria EVOX J występuje w kolorze czarny oraz białym.


 

Katalog Produktów