Orange Amplification z ofertą edukacyjną dla wokalistów!

2021-03-19

Orange Learn, czyli edukacyjny dział brytyjskiej firmy Orange Amplification, ogłosił rozszerzenie oferty o specjalny program dla wokalistów i wokalistek.

Składa się na nią zarówno sylabus Orange Learn Vocal Performance, jak również egzaminy na różnych poziomach, opracowane wspólnie z Online Music Exams. Wokalny program edukacyjny firmy Orange daje możliwość nauki wybranych utworów – zarówno samodzielnie jak i z nauczycielem. Gdy będziemy gotowi aby przystąpić do egzaminu (do wyboru jest aż dziewięć poziomów od debiutanta po Grade 8) należy wykupić odpowiedni i poddać się ocenie. W zależności od poziomu różne są wymagania, a egzaminy od Grade 1 do Grade 8 są zgodne z brytyjskimi i europejskimi przepisami i regulacjami (Europejskie Ramy Kwalifikacji, brytyjskie Regulowane Ramy Kwalifikacji) i uznawane przez odpowiednie organizacje.

Wśród utworów, dostępnych do ćwiczenia i nauki znajdują się m.in. takie piosenki jak „Drivers License” (Olivia Rodrigo), „Don’t Give Up On Me” (Andy Grammer), „Bad Guy” (Billie Eilish), „Shape Of You” (Ed Sheeran), „Cuz I Love You” (Lizzo) czy „Own it” (Stormzy). Oczywiście wokaliści i wokalistki mogą także wybrać własne piosenki, byle tylko spełniały one wskazówki umieszczone w sylabusie.

 


 

Katalog Produktów