Superlux HD581

2021-03-02

Superlux HD-581 - wyjątkowe słuchawki stworzone dla Ciebie!!!

HD581 to absolutnie nowy, futurystyczny image.Ten unikalny projekt zawiera w sobie nie tylko smukłe i nowoczesne rysy, które przyciągną uwagę każdego, bez wyjątku, ale także doskonały i nieskazitelny dźwięk, a to wszystko dzięki zastosowaniu Ø39mm przetworników. Konstrukcja zamknięta w znacznym stopniu ograniczy nam dźwięki dopływające z zewnątrz, a to wszystko po to, aby jeszcze bardziej odciąć się od miejskiego gwaru i móc swobodnie delektować się relaksem, lub sportem z towarzyszącą nam naszą ulubioną muzyką czy też audiobook'iem.

Najwyższej jakości materiały "premium" z jakich zostały wykonane nausznice, zapewnią niesamowity komfort podczas słuchania oraz trwałość na długie lata użytkowania. Konstrukcja pałąka samoistnie dopasowuje się do kształtu naszej  głowy i będzie pasować do większości kształtów i rozmiarów.

Nowoczesny wygląd, doskonała jakość wykonania, rewelacyjne brzmienie, to wszystko to co jest potrzebne do osiągnięcia pełnej satysfakcji i uznania użytkownika. Wszystko to zapewnią Ci słuchawki HD 581

Słuchawki dostępne w trzech kolorach: czarny, biały, rose-gold.


 

Katalog Produktów