Superlux HD572A

2020-10-08

Superlux HD572A to lekkie, a zarazem świetnie wykonane słuchawki nauszne, które będą niezastąpionym kompanem podczas spacerów, a nawet dłuższych podróży.

Świetnie sprawdzą się we współpracy ze smartfonami, a także tabletami podczas oglądania filmów, lub słuchania ulubionej muzyki. Biały korpus wraz z 4-kolorowymi wkładkami sprawią, że HD572A idealne dopasują się do Twojego nastroju, własnego stylu, czy też wybranej na dany dzień stylizacji.

Solidne, mocne basy i jasne pasmo średnich i wysokich częstotliwości sprawiają, że słuchawki te doskonale nadają się do muzyki pop jak i rockowej, przewyższając pod tym względem jakości dźwięku słuchawki dokanałowe.

HD572A to otwarte słuchawki nauszne o podobnej konstrukcji co modele HD572 i HD572A, z tym że zastosowana w nich wkładka została zmniejszona, a dokładniej spłaszczona. Słuchawki otwarte charakteryzują się bardziej naturalnym brzmieniem w porównaniu z ich zamkniętymi odpowiednikami, jednak nie tłumią tak doskonale dźwięków dochodzących z zewnątrz jak i tych wychodzących ze słuchawek.

Ciesz się jakością, wygodą i doskonałym dźwiękiem ze słuchawkami HD572A!!!


 

Katalog Produktów