KV2 wprowadza narzędzie do sterowania i diagnostyki

2020-09-11

Przez lata ludzie cieszyli się znakomitą jakością dźwięku we wzmacniaczach Super analogowych KV2, jednak w niektórych zastosowaniach, w których potrzebna była kontrola, zmuszeni byli korzystać z innych produktów innych firm, polegając na podstawowej elektronice cyfrowej i DSP, aby zapewnić pewną kontrolę, co niestety miało również wpływ na brzmienie.

Teraz, w innej dziedzinie jako pierwsi z KV2 jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości inżynierię Super Analogue, z dodatkową wygodą cyfrowego sterowania i diagnostyki.

Nasze nowe wzmacniacze z serii "D" dają możliwość ustawienia wzmocnienia, wyciszenia pracy, konfiguracji limiterów lub wyboru trybu filtra, korektora i mostka w zależności od modelu. Natomiast w części diagnostycznej znajdą Państwo informacje na temat temperatury radiatorów, napięcia sieciowego, kontroli stanu w czasie rzeczywistym oraz poziomów wyjściowych związanych z ograniczeniem.

Poszczególne wzmacniacze z wbudowanym narzędziem do sterowania i diagnostyki KV2:

Przegląd głównych cech

  1. Redundantne zasilanie przez PoE (zasilanie przez sieć ethernet)
  2. Oddzielny 32-bitowy rdzeń procesora diagnostycznego ARM (niezależny od wzmacniacza)
  3. Niezależna sieć diagnostyczna wewnątrz wzmacniacza dla czujników / sterowania
  4. Wytrzymała pamięć FRAM (Ferroelektryczna Pamięć Dostępu Losowego) do przechowywania konfiguracji

Sieć

Czujniki

Sterowanie

Zdalne sterowanie poszczególnymi funkcjami wzmacniacza (w zależności od modelu)

Konfigurowalny za pomocą panelu przedniego lub zdalnie za pomocą naszego nowego oprogramowania do sterowania i diagnostyki, możesz teraz mieć doskonały dźwięk z pełną kontrolą.


 

Katalog Produktów