ART Pro Channell II - pracuj z najlepszymi!!!

2020-08-06

ART PRO CHANNEL II to profesjonalny tor audio zawierający przedwzmacniacz lampowy, kompresor oraz korektor. Wyposażono go w najnowszy, lampowy przedwzmacniacz  mikrofonowy, charakteryzujący się bardzo cichą pracą i niesamowitą przejrzystością dźwięku. W Sekcji przedwzmacniacza użytkownik ma do dyspozycji regulację wzmocnienia, przestrajany filtr górno-przepustowy, regulację poziomu wyjściowego i przełącznik fazy.

Potężny procesor dynamiki, który subtelnie i skutecznie kontroluje transjenty i szumy, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy kompresora: automatyczny i manualy. W trybie auto, konstruktorzy wykorzystali świetnie sprawdzające się rozwiązania zastosowane w cieszącym się dobrą opinią kompresorze PRO VLA . Tryb manualny pozwala na samodzielną regulację progu kompresji, stopnia kompresji, czasu ataku i powrotu, oraz typu kompresji.

Parametryczny korektor umożliwia ukręcenie dowolnego brzmienia, które to z kolei możemy wprowadzić przed lub za kompresorem. 

Na wyjściu z urządzenia umieszczony został potencjometr master output ,wskazówkowy miernik VU z możliwością przełączania źródła sygnału (compresor / preamp / input / output), oraz dwa ledowe mierniki pokazujące stopień nasycenia lampy i gain reduction kompresora.

Na tylnim panelu mamy symetryczne wejścia i wyjścia XLR, niesymetryczne  Jack, oraz 2 punkty insertowe na jack’ach, którymi możemy wpiąć inne urządzenia pomiędzy dowolne sekcje naszego Pro Channel’a.

Na przednim panelu umiejscowiono dodatkowe wejście Hi-Z  ¼” Jack, co w znaczny sposób ułatwia pracę urządzenia w bezpośrednim połączeniu z instrumentem takim jak gitara czy bas.

Z całą pewnością jest urządzenie, które znajdzie swoje miejsce w niejednym studio jak i na scenie.


 

Katalog Produktów