RCF ICONICA - słuchawki które wybrał sam Benny Benassi!!!!

2020-08-05

RCF ICONICA - słuchawki które wybrał sam Benny Benassi!!!!

RCF ICONICA to słuchawki nauszne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, o pięknym i nowoczesnym designie oraz niezwykle precyzyjnym dźwięku i mocnym basie!!! RCF ICONICA łączą w sobie niezrównany włoski kunszt z przełomową technologią dźwięku.

Wieloletnia doświadczenie inżynierów RCF pozwoliło wyprodukować słuchawki o nieskazitelnej jakości i precyzji dźwięku przy dodatkowo rozszerzonym basie. Słuchawki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz niespotykaną dbałością o szczegóły.

Najważniejsze zalety:

Miękka skóra nausznic oraz pałąku daje użytkownikowi niezrównany komfort nawet podczas długotrwałego korzystania, a aluminiowa konstrukcja zapewni niezawodność i wytrzymałość na lata.
Kolejnym dużym plusem jest możliwość wybrania miejsca dla kabla, tak samo jak możliwość jego odłączenia. Dodatkowo możemy do nich podłączyć drugie słuchawki i dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi.
Słuchawki ICONICA możemy regulować na kilka sposobów. Poza standardową regulacją obwodu mamy możliwość wychylania słuchawki do przodu lub tyłu co będzie bardzo przydatną funkcją podczas monitoringu na jedno ucho. Słuchawki możemy także złożyć do środka co czyni je bardzo kompaktowymi i mobilnymi.

Słuchawki nadają się idealne do pracy ze:

Przede wszystkim jednak przygotowane są do współpracy z wysokiej jakości urządzeniami Hi-Fi i profesjonalnymi konsolami audio.

W zestawie oprócz słuchawek i eleganckiego opakowania znajdziemy jeszcze adapter i dwa kable, z czego jeden  to typowy lifestajlowy prosty przewód z pilotem i mikrofonem (1.5 m), a drugi podobnej długości częściowo skręcany z "łamanym" wtykiem 35mm.
Słuchawki występują w kolorze czarnym/pepper i białym/angel white


 

Katalog Produktów