The ART of Sound

2020-07-15
Lets your ART beat again

NAJLEPSZE PRZETWORNIKI

Woofery i drivey ciśnieniowe są precyzyjnie zbudowane z wykorzystaniem technologii RCF oraz bogactwa profesjonalnej wiedzy i doświadczenia dedykowanego osiąganiu niezwykle wysokich standardów.

POTĘŻNE WZMACNIACZE KLASY D

Technologia wzmacniaczy mocy RCF w klasie D łączy w sobie ogromną wydajność i wysoką sprawność w lekkim rozwiązaniu. Wzmacniacze ART 7 zapewniają ultraszybki atak, realistyczną reakcję w stanach przejściowych i imponującą charakterystykę audio.

Wzmacniacz charakteryzuje się solidną, mechaniczną, aluminiową konstrukcją, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale także pomaga w bezwentylatorowym odprowadzaniu ciepła. Wszystkie wzmacniacze ART 7 posiadają sekcję zasilania SMPS w celu uzyskania maksymalnej mocy wyjściowej i minimalnej wagi podczas transportu.

TWÓJ PARTNER SCENICZNY

Każdy model ART może być używany w konfiguracji standardowej lub jako monitor sceniczny.

Głośniki ART 7 są idealne dla muzyków lub producentów dźwięku. Obudowy są formowane na bazie specjalnego polipropylenowego materiału kompozytowego, który ma za zadanie tłumić wibracje nawet przy maksymalnym ustawieniu głośności. Od formowania po końcową fakturę, głośniki ART 7 oferują maksymalną niezawodność i wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu.

BRING ART  WITH YOU

Solidna, ergonomiczna obudowa jest łatwa do przenoszenia, dzięki uchwytowi na górze lub praktycznym uchwytom po obu stronach. W podstawie każdego głośnika znajduje się stalowe gniazdo do montażu na statywie lub na maszcie subwoofera. Stabilność i bezpieczeństwo są zapewnione. Tylna część obudowy ma kształt pozwalający na wykorzystanie jej również jako monitora podłogowego. Wewnętrzne wzmocnienia zapobiegają odkształceniom obudowy.

Seria RCF ART 7 zdobyła prestiżową międzynarodową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Product Design. Otrzymanie renomowanej nagrody Red Dot jest dowodem doskonałych osiągnięć projektowych zarówno profesjonalistów, jak i wschodzących talentów, co symbolizuje znak jakości.

Głośniki RCF zostały zaprojektowane przy użyciu opatentowanej i zaawansowanej technologii cyfrowej FiR, stworzonej w celu dostarczenia słuchaczowi przejrzystego dźwięku, absolutnej czystości i doskonałego obrazu.

Specjalne filtry FiRPHASE pozwalają na spójną dystrybucję dźwięku dla wszystkich słuchaczy bez zniekształceń fazowych, zapewniając minimalne opóźnienia w systemie.


 

Katalog Produktów