Superlux PRA628 MK II

2020-06-18

PRA628MKII to doskonały mikrofon, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas rejestracji instrumentów, ale również tam gdzie konieczne będzie dodatkowe wzmocnienie.
Mając ten zestaw pod ręką zyskujesz pewność, że już żadna sytuacja Cię nie zaskoczy!!!


PRA628 MK II to zoptymalizowana wersja mikrofonu PRA628 o odświeżonym, nowoczesnym  i jednocześnie spłaszczonym designie. Poszerzony został również zakres częstotliwości dzięki czemu Twój instrument zabrzmi jeszcze piękniej. Płaska konstrukcja to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale również przemyślana konstrukcja, która umożliwi nam maksymalne zbliżenie mikrofonu do źródła dźwięku, dzięki czemu uzyskamy w pełni naturalne, a zarazem czyste i selektywne brzmienie. Zastosowana superkardioidalna charakterystyka świetnie sprawdzi się na scenie, gdzie oprócz nas wybrzmiewać będą również inne instrumenty.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym mikrofon ten jest bardzo uniwersalny, funkcjonalny i łatwy w użyciu.Wykorzystamy go z powodzeniem przy nagłośnieniu czy też rejestracji wszelakiego rodzaju instrumentów takich jak  instrumenty elektryczne (gitara,bas), instrumenty akustyczne (perkusja, fortepian, puzon, skrzypce). 

W zestawie znajdziemy jeszcze jeden dość istotny szczegół, którym jest specjalny uchwyt z elastyczną szyjką i klipsem. Umożliwi nam on nie tylko przytwierdzenie mikrofonu do wzmacniacza lub innego źródła dźwięku, ale również pozwoli na łatwe i szybkie modelowanie brzmienia poprzez zmianę pozycji mikrofonu.

Superlux PRA628 MKII to z pewnością pozycja, która musi znaleźć się w Twojej walizce!!!


 

Katalog Produktów