Superlux HD562 w trzech kolorach

2020-05-21

Superlux HD-562 to jeden z nowszych modeli słuchawek do monitoringu, które występują w trzech kolorach (czarny, czerwony, biały).

Charakteryzują się one wyśmienitym profilem dźwiękowym o poszerzonym zakresie częstotliwości oraz bardzo dobrym tłumieniem dźwięków zewnętrznych. Zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy niskimi, średnimi i wysokimi tonami przełożyło się na bardzo przejrzysty dźwięk, pozwalający odkryć nam nawet najmniejsze jego szczegóły. Lekkie i bardzo wygodne pady oprócz doskonałej izolacji zapewniają również wygodę i komfort podczas nawet bardzo długich sesji. Ruchoma skręcana nausznica umożliwia nam szybki monitoring na jedno ucho.

Jeśli chcesz na własnej skórze doznać nieograniczonych i niezapomnianych wrażeń muzycznych oraz dotrzeć do głębi swojej muzycznej duszy, to HD562 jest tym czego szukasz!

Słuchawki HD-562 to cały szereg zalet, które sprawdzą się w monitoringu zarówno w studio jak i na scenie, a także staną się niezastąpionym i ulubionym akcesorium zarówno kamerzystów, didżejów jak i wszystkich melomanów.

Parametry

Typ zamknięte, dynamiczne
Pasmo przenoszenia 10 Hz – 22 kHz
Impedancja 70 Ohm
Max. SPL 101 dB
Waga 165 g
Przewód 1,2m
Kolor czarny, biały, czerwony
Złącze stereo mini-jack 1/8" + redukcja na stereo jack 1/4"

 


 

Katalog Produktów