W Top Guitar o basowych nowościach Orange!

2020-05-15

W magazynie Top Guitar pojawił się tekst o nowościach Orange. Niebawem opublikujemy testy tych produktów. Opisywane nowości mamy już u siebie! Zapraszamy!

https://topguitar.pl/newsy/orange-little-bass-thing-i-bass-butler-w-arcade-audio/

W ofercie firmy Arcade Audio – polskiego dystrybutora produktów marki Orange – dostępne są już dwie tegoroczne nowości dla basistów, które miały premierę podczas styczniowych targów NAMM Show 2020. Mowa tu o wzmacniaczu Orange Little Bass Thing oraz podłogowym preampie Orange Bass Butler.

Orange Little Bass Thing to jednokanałowa „głowa” o mocy 500 W RMS/4 Ohm, wykorzystująca tranzystorowy preamp i końcówkę pracująca w klasie D. Nieduży head udostępnia wejście instrumentalne z przełącznikiem czułości, regulację głośności, 3-pasmowy korektor z półparametrycznym środkiem, kompresor, symetryczne wyjście DI, złącza pętli efektów (Send, Return), wejście dla kontrolera nożnego oraz dwa wyjścia głośnikowe typu Speakon.

Orange Bass Butler to z kolei kompaktowy preamp basowy, pozwalający rozbić sygnał z instrumentu na dwa niezależnie analogowe tory audio, umożliwiający przetwarzanie jak w rozbudowanym setupie bi-amp.

Oferuje on dwa kanały z oddzielnymi kontrolerami, przy czym jeden z nich jest aktywny cały czas (czysty), a drugi możemy aktywować footswitchem. Pierwszy kanał udostępnia kompresor, 2-pasmowy korektor i pokrętło Volume. W przesterowanym kanale dostępny jest 3-pasmowy korektor oraz pokrętła Gain i Volume. Każdy kanał oferuje wyjście symetryczne z emulacją zestawu głośnikowego, a ponadto dostępne jest wyjście Amp i wejście dla pedału ekspresji.


 

Katalog Produktów