Superlux PRA-383 nowy mikrofon dla instrumentalistów

2011-08-11
Lato tego roku niestety nas nie rozpieszcza, za to gorące propozycje firmy Superlux, powinny choć w części nam to zrekompensować. Doskonała i ciągle ulepszana jakość dźwięku i produktów, pozwoli nam swobodnie przenieść się, choćby na drugi koniec świata, gdzie trzymając w ręku puchar, wypełniony po brzegi ulubioną muzyką i zażywając słonecznych kąpieli, w pełni się zrelaksujemy i powrócimy do realnego świata, pełni energii i zapału do dalszej pracy w studio czy też na scenie.

Tym razem firma Superlux, postanowiła zadowolić muzyczne podniebienia posiadaczy wszelakich instrumentów akustycznych.
Mikrofon pojemnościowy Superlux PRA-383, dzięki wysokiemu SPL (139dB), oraz płaskiej odpowiedzi, znajdzie zastosowanie w bardzo szerokim instrumentarium, poczynając od dęciaków, poprzez instrumenty smyczkowe, aż do różnych instrumentów perkusyjnych. Zastosowany w konstrukcji klips, pozwala na bardzo szybki i łatwy montaż mikrofonu, a elastyczna gęsia szyja umożliwia nam optymalne dopasowanie względem naszego instrumentu.

Jest to propozycja, która tego lata z pewnością rozgrzeje nasze instrumenty do czerwoności i pozwoli innym słuchaczom delektować się razem z nami letnią nutą i korzystać z kojących właściwości muzyki.

Już wkrótce w ofercie Arcade Audio!!!

 

Katalog Produktów