Nowe kolumny RCF w serii TT+

2020-01-16
 

TT 5-A II, TT 2-A II, TT 1-A II, TT 052-A II, TT 051-A II

JUŻ W SPRZEDAŻY

Głośniki TT+ to flagowe aktywne systemy RCF przeznaczone do wysokiej jakości nagłośnienia. Wbudowany dwukanałowy wzmacniacz, przetworniki RCF Precision w połączeniu z tubą o stałej kierunkowości zapewniają szerokie pokrycie i doskonałą liniowość.

Pięć modeli TT+ w zmodernizowanej wersji II:

  • Wbudowana karta zarządzania siecią RDNet
  • Przetwarzanie FiRPHASE dla reakcji w fazie liniowej 0°.
  • Nowy łańcuch przetwarzania i ulepszone strojenie dla TT+ niezrównanej jakości dźwięku

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu sprzętowemu Twoje stare głośniki - zmodernizowane za pomocą karty RDNet - będą w pełni kompatybilne z głośnikami w wersji II TT+.


KOMPONENTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Innowacyjna konstrukcja przetworników i wzmacniaczy zapewnia ekstremalną moc i niskie zniekształcenia, idealne do bardzo wymagających zastosowań dźwiękowych i pierwszorzędnej klasy touring.


USTAW JĄ GDZIEKOLWIEK

Wiele akcesoriów do podwieszania oraz dyskretny kształt obudowy sprawiają, że jest ona idealna do stosowania jako mocne przednie wypełnienie, pod balkonem i do innych kreatywnych zastosowań.


ZARZĄDZANIE SIECIOWE

Końcówka mocy, elektronika i DSP są sterowane i monitorowane zdalnie za pomocą autorskiego oprogramowania RDNet firmy RCF.


ZERO STOPNIOWA LINIOWOŚĆ FAZOWA

Zaawansowane przetwarzanie FiRPHASE optymalizuje dynamikę amplitudy i zachowanie w czasie dla liniowej 0° fazy. Doskonale dopasowany czasowo do słuchacza obraz dźwiękowy z płaskim pasmem przenoszenia przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnych opóźnień systemu.

Innowacyjna konstrukcja przetworników z serii RCF TT+ zapewnia ekstremalną moc, dzięki czemu te kompaktowe głośniki są właściwym wyborem dla bardzo wymagających zastosowań. Wbudowany procesor DSP zapewnia liniowe filtry fazowe i zwrotnicę, wyrównanie systemu, kontrolę polaryzacji, szybki limiter, limiter RMS i kontrolę konfiguracji z panelu tylnego lub zaawansowane zdalne zarządzanie poprzez RDNet. Montaż głośnika jest szybki i łatwy dzięki zaawansowanym akcesoriom do szybkiego montażu, takim jak klamry mocujące, mocowanie do statywu lub uchwyty poziome. Zawsze znajdzie się miejsce dla głośników TT.
 

 

ULEPSZ SWOJE STARE GŁOŚNIKI TT

Ulepsz swoje stare głośniki dzięki nowej wersji RDNet, będą one w pełni kompatybilne z głośnikami TT+ w wersji II - wymagana jest opcjonalna karta RDNet.


 

Katalog Produktów