RCF ST15-SMA II oraz ST12-SMA II już w sprzedaży!

2019-11-13
ST 15-SMA II
ST 12-SMA II
AKTYWNE MONITORY SCENICZNE
JUŻ DOSTĘPNE

Seria głośników ST jest odpowiedzią na wiele próśb muzyków i inżynierów dźwięku o aktywny, ultra-kompaktowy i w pełni uzbrojony głośnik. RCF zaprojektował serię ST jako profesjonalne rozwiązanie wzmacniające dźwięk, zapewniające wysoki SPL, niskie zniekształcenia i niezrównaną niezawodność. Znakomicie sprawdza się w zastosowaniach muzycznych o dużej mocy, w zestawach DJ-skich oraz przy wzmacnianiu głosu, z subwooferami lub bez nich.

CO NOWEGO?

Głośniki serii ST charakteryzują się przetwarzaniem FiRPHASE w celu uzyskania liniowej reakcji fazowej 0°, zoptymalizowanej elektroniki i lepszej jakości dźwięku.


PEŁNY ZAKRES PŁASKIEJ ODPOWIEDZI

FRFR (Full Range Flat Response)oznacza, że możesz modelować dźwięk swojego wzmacniacza gitarowego lub pedalboardu poprzez niezwykle neutralny głośnik, z całą potrzebną mocą.


NA TRASĘ

Wielofunkcyjna obudowa ST wykonana jest z wysokowytrzymałej sklejki brzozowej pokrytej poliuretanem z mocnym grillem ochronnym. Jeden wygodny uchwyt na górze i punkt montażowy na statyw.


PIERWSZORZĘDNE PRZETWORNIKI

Otwarty, naturalny dźwięk i niezwykła precyzja w całym zakresie częstotliwości. Doskonale sprawdza się na scenie do monitoringu o dużej mocy oraz jako źródło punktowe.


TWÓJ PARTNER NA SCENIE

Specjalne przetwarzanie FiRPHASE pozwala na uzyskanie spójnego rozkładu dźwięku, bez zniekształceń fazowych, w celu optymalnego monitoringu scenicznego.

Dźwięk wydarzeń na żywo jest czysty i szczegółowy dzięki głośnikom serii ST. Legendarna technologia przetworników RCF, w połączeniu z najnowocześniejszą topologią wzmacniaczy klasy D o mocy 1200 W i przetwarzaniem FiRPHASE, zapewnia doskonałą optymalizację głośników. Niezbędny wymóg codziennego użytkowania niezależnie od siebie jako monitor sceniczny, główny system audio, wypełnienie, albo w szerokim zakresie innych zastosowań audio.


 

Katalog Produktów