Nowe aktywne monitory studyjne RCF Ayra

2011-08-01

Nowe aktywne monitory studyjne Ayra, pojawią się już we wrześniu.

Seria Ayra została zaprojektowana do aplikacji odsłuchu bliskiego pola, z łatwością dopasowując się do Twojego domowego studio, jednocześnie nie obciążając nadmiernie budżetu. Składa się ona z 3 monitorów szerokopasmowych i jednego subwoofera:

Seria Ayra jest zoptymalizowana do dostarczenia najlepszego dźwięku, w szerokim wachlarzu aplikacji. Niezależnie czy pracujesz z miksem w bliskim polu swojego domowego studio, gdzie potrzebujesz czystego i głośnego dźwięku, czy w grach, multimediach czy po prostu jako dobrych głośników do swojego komputera. Jest ona "następnym krokiem" w polepszeniu zarówno dźwięku jak i designu studia.

W eleganckim wyglądzie monitorów Ayra, ciemny przedni panel kontrastuje z białą membraną woofera; nowoczesny design z domieszką późnych lat '70.

RCF posiada mocną tradycję w konstrukcji aktywnych zestawów głośnikowych, i technologia włożona w monitory Ayra, zawiera lata doświadczeń, umożliwiając perfekcyjną integrację wzmacniaczy i głośników.

Ayra perfekcyjnie odnajdują się w każdym środowisku odsłuchowym, od dużych przez małe produkcje, do studia domowego. To dokładny monitoring i dobre narzędzie dla inżyniera lub producenta do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Monitory przez bogaty panel przyłączeniowy, pozwala łatwo zintegrować mikser, komputer lub inne źródło dźwięku. Na tylnym panelu znajdują się gniazda wejściowe XLR, Jack i RCA, regulacja czułości, i dostrojenie wysokich częstotliwości. W Ayra 10 Sub na tylnym panelu można znaleźć stereofoniczny crossover z regulacją częstotliwości podziału pasma.

Ayra daje perfekcyjne zrównoważenie miksu. Z wyśmienitym zakresem dynamiki, i reprodukcją dźwięku który można łatwo kontrolować, dzięki czemu zawsze uzyskasz wyśmienity miks.


 

Katalog Produktów