Nowa seria od RCF TT4 już w sprzedaży.

2019-09-17

THE SOLUTION SPEAKERS

Rozwiązania podwieszania które zmienia zasady gry oraz wszechstronne rozmieszczenie przetworników pozwalają na stosowanie głośnika samodzielnie z jednorodnym pokryciem oraz połączone ze sobą bok do boku w celu zapewnienia dodatkowego pokrycia.

ELASTYCZNOŚĆ PODWIESZANIA

Cała konstrukcja mechaniczna zbudowana jest z wysokowytrzymałej stali konstrukcyjnej. Dzięki temu materiałowi montaż ma wysoki współczynnik bezpieczeństwa.

Obudowy wyposażone są w stalowy element mocujący na statyw, wiele elementów montażowych na górze i na dole oraz dwie śruby boczne M8.

Opcjonalne akcesoria do podwieszania zawierają uchwyt U, uniwersalny fly-bar oraz regulowane statywy podłogowe lub sztyce do subwoofera. Kompaktowość i lekkość systemu, w połączeniu z najwyższej klasy systemem podwieszania, gwarantują szybką procedurę montażu.

FALOWÓD ZE SPÓJNĄ KIERUNKOWOŚCIĄ

Ta specjalna konstrukcja falowodu pozwala na zastosowanie wielu TT 4-A w celu doskonałego sterowania charakterystykami kierunkowymi.

W trudnych warunkach akustycznych znacznie zwiększa się zrozumiałość mowy.

60° X 25°

TTP 4-A

100° X 50°

TTW 4-A

100° X 25°

TTL 4-A

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE WZMACNIACZE KLASY D

Dwa niezależne wzmacniacze klasy D o łącznej mocy 1600W na moduł sprawiają, że TTL 4-A jest jednym z najpotężniejszych zestawów głośnikowych na rynku w porównaniu z jego wielkością.

 

 

TEMPERATURA POD KONTROLĄ

Wewnętrzna regulacja temperatury jest napędzana przez powietrze przepływające przez naturalną konwekcję, chłodząc jego krytyczne części. Obudowa elektroniki i wzmacniaczy w litym bloku wytłaczanym z aluminium działa jak efektywny radiator.

ZAPROJEKTOWANE DLA ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEJ NIEZAWODNOŚCI

Kolumna jest szczelnie zamocowana i uszczelniona z tyłu obudowy. W zagłębionym i chronionym panelu mieszczą się przyłącza zasilania i sygnału.

 

PŁYTA WEJŚCIOWA

Płytka wejść analogowych jest w pełni uzbrojona, oferując złącza wejściowe i wyjściowe XLR, wybór zaprogramowanych ustawień oraz przełącznik obejścia wstępnie załadowanej korekcji. Wejście i wyjście Ethercon łączy system w topologii łańcuchowej w celu zarządzania siecią RDNet.

PROCESSING DSP

Zintegrowany procesor cyfrowy oparty jest na najnowocześniejszym 32-bitowym układzie DSP pracującym z częstotliwością próbkowania 48 kHz. Zdolność obliczeniowa znacznie przekracza potrzeby w zakresie przetwarzania danych, a procesor DSP nigdy nie jest w pełni wykorzystany. Uruchamia algorytmy dla zwrotnicy, wyrównywania przetworników, limitera i ustawień systemowych, takich jak filtry górnoprzepustowe, absorpcja powietrza i korekty wielkości klastra.

PRECYZYJNE PRZETWORNIKI

RCF rozwija zaawansowaną technologię przetworników, w tym zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów, takich jak neodym, włókno węglowe, czysty tytan, kewlar, kapton i hybrydy Mylaru.

Z ponad 70 lat projektowania i produkcji systemów pro audio, RCF był narzędziem w wynalazkach technologicznych, takich jak formowanie membran z włókna węglowego, podwójne zawieszenia sylikonowe, uzwojenia cewek nawijanych obustronnie do produkcji przełomowych cewek i formowanie membran z czystego tytanu.

Nasze najnowsze osiągnięcia zaowocowały zaprojektowaniem zaawansowanych neodymowych obwodów magnetycznych, radykalnie nowych systemów wentylacji cewek oraz przełomowych zespołów cewek z napędem bezpośrednim.

WODOODPORNA SKLEJKA Z BRZOZY BAŁTYCKIEJ

Obudowa TTL 4-A została starannie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną moc wyjściową i doskonałą jakość dźwięku przy minimalnym rozmiarze.

Kolumna wykonana jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej, a każda warstwa jest przyklejona specjalnym klejem.

Dzięki temu obudowa jest całkowicie wodoodporna nawet przed procesem malowania.

GRILL MALOWANY PROSZKOWO

Wytrzymała przednia maskownica jest malowana proszkowo.
Specjalny podkład z przezroczystej na dźwięk pianki pod grillem pomaga dodatkowo chronić przetworniki przed kurzem.

ALUMINIOWE UCHWYTY BOCZNE

Obudowa TTL 4-A posiada dwa aluminiowe uchwyty boczne odlewane ciśnieniowo z ergonomiczną gumową rękojeścią oraz dwa uchwyty wpuszczane z tyłu.


 

Katalog Produktów