Nowość, monitory studyjne RCF AYRA PRO już w sprzedaży.

2019-09-12

Po zapowiedziach na ostatnich targach Prolight & Sound we Frankfurcie, nowe monitory studyjne RCF serii AYRA PRO właśnie wchodzą w linie ofertową tego włoskiego producenta.

 

JUŻ W SPRZEDAŻY

 

PROFESJONALNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU RCF W TWOIM STUDIO

Monitor studyjny AYRA PRO6 doskonale sprawdza się w każdym środowisku odsłuchowym z absolutną klarownością, zarówno w dużych, jak i małych studiach produkcyjnych. Dostarcza dokładny monitoring i zapewnia inżynierowi lub producentowi neutralne narzędzie do analizy nagrań i optymalizacji miksów; z tego powodu nazywamy go PRO.

REFERENCJA DLA TWOJEJ KREATYWNOŚCI

Nowoczesny styl życia w produkcji muzyki wymaga uniwersalnych i dokładnych monitorów referencyjnych. Aktywne głośniki biurkowe AYRA PRO są najnowszymi narzędziami dla muzyków, inżynierów dźwięku, producentów wideo i podcasterów. Pozwól, aby Twoja kreatywność płynęła dzięki prawdziwie wysokiej klasy głośnikom, zoptymalizowanym pod kątem zastosowań w studiach zbliżonych do terenowych, transmisji i zwykłego użytkowania na biurku. Niezależnie od tego, czy jesteś w małym studio, korzystasz z systemu mobilnego, czy też z hotelowego biurka, masz potężny system do stworzenia dokładnego miksu bez podbarwień dźwięku.

 

 

 

 

KLAROWNOŚĆ I JAKOŚĆ

Wysoko częstotliwościowa delikatna kopułka AYRA PRO posiada zaawansowaną strukturę magnesu, jednostkę o wysokiej energii, zaprojektowaną tak, aby zapewnić chłodzenie ferrofluidem i niewiarygodnie niskie zniekształcenia w profesjonalnym falowodzie. Monitory studyjne AYRA PRO wyróżniają się klarownością i przejrzystością wysokich częstotliwości.

PRZEJRZYSTOŚĆ AKUSTYCZNA

Seria AYRA PRO została zoptymalizowana tak, aby zapewnić najlepszy dźwięk do różnych aplikacji. Bez względu na to, czy miksujesz w swoim studio czy w stacji transmisyjnej - lub po prostu potrzebujesz wspaniałych głośników do domowego systemu rozrywki - dzięki AYRA PRO uzyskasz czysty i głośny, niemęczący dźwięk. Przedni port bass reflex dostarcza większą część energii do przodu, z dala od tylnych ścian. Jednocześnie jest on idealny do instalacji naściennych.

 

NOWY KSZTAŁT DŹWIĘKU

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF w zakresie produkcji głośników, niepożądane rezonanse obudowy są usuwane za pomocą starannej konstrukcji elektroakustycznej w wytrzymałej drewnianej obudowie. Bogaty czarny wygląd serii AYRA PRO pasuje do każdego studia nagraniowego lub profesjonalnego środowiska z nowoczesnym stylem.

POTĘŻNY, KOMPOZYTOWY GŁOŚNIK NISKOTONOWY

Przetworniki niskotonowe AYRA PRO są precyzyjnie zaprojektowane tak, aby zapewnić ścisłe i rzeczywiste odwzorowanie. Długość uzwojenia cewki głosowej jest zoptymalizowana pod kątem rozszerzonego zakresu niskich częstotliwości. Kompozytowa konstrukcja stożka membrany z włókna szklanego jest najlepszym wyborem pod względem sztywności, tłumienia i trwałości pracy.

SKUTECZNE WZMACNIACZE MOCY

Skoncentruj swoją kreatywność na muzyce o dowolnej głośności. Wszystkie modele AYRA PRO wyposażone są we wzmacniacze o wysokiej mocy i niskich zniekształceniach, dwa wzmacniacze klasy D True Active o niskich zniekształceniach; wewnętrzne limitery ochronią Cię przed ekstremalnymi szczytmi, które mogą uszkodzić przetworniki.

NOWA PERSPEKTYWA LINIOWOŚCI

AYRA PRO jest pierwszym monitorem studyjnym w swojej klasie, który może pochwalić się znakomitą 0° odpowiedzią fazową. Wszystkie modele zostały zaprojektowane z wykorzystaniem technologii FiRPHASE, zastrzeżonej i zaawansowanej technologii filtrowania FIR, stworzonej w celu zapewnienia przejrzystego dźwięku, absolutnej czystości i doskonałego obrazu stereo dla słuchacza. Dedykowany potężny wewnętrzny procesor DSP optymalizuje pasmo przenoszenia i dynamikę dzięki unikalnemu przetwarzaniu RCF FiRPHASE.

Dowiedz się więcej

 

IDEALNA RÓWNOWAGA

Dzięki doskonałemu zakresowi dynamiki i kontrolowanemu zachowaniu się głośnika nawet na maksymalnym poziomie, reprodukcja jest zawsze przejrzysta i bezkompromisowa, dając Ci wiarygodny punkt odniesienia dla Twoich miksów.

 

WEJŚCIA/WYJŚCIA I REGULACJA

AYRA PRO posiada symetryczne wejścia XLR i TRS Jack oraz jedno niesymetryczne wejście RCA, aby obsłużyć szeroki zakres źródeł takich jak interfejsy audio, klawiatury, konsole DJ i konsole mikserskie audio. Dostępne są również dwa potencjometry kompensacji odpowiedzi pomieszczenia w celu wzmocnienia lub wytłumienia 1 dB przy wysokiego pasma i 2 dB przy niskich częstotliwościach.

 

ZAAWANSOWANY PROJEKT ELEKTROAKUSTYCZNY

Technologia zastosowana w AYRA PRO opiera się na bogatym doświadczeniu RCF w projektowaniu elektroakustycznym, pozwalając na doskonałą integrację komponentów. Dwa potężne wzmacniacze klasy D, sterowane przez zaawansowany procesor RCF FiRPHASE DSP, rozszerzony zakres wejść i precyzyjne sterowanie optymalizacją pomieszczenia dają pewność naturalnej i niebarwionej reprodukcji sygnału audio.

 

 

PRZEGLĄD FILMÓW O AYRA PRO

Dowiedz się więcej o monitorach AYRA PRO 


 

Katalog Produktów