RCF w TV

2010-05-31

Show jest nadawany na żywo w każdy niedzielny wieczór na kanale La7 z Mediolanu, prezentując wywiady ze znanymi aktorami, politykami oraz wyjątkowe osiągnięcia włoskich i międzynarodowych artystów.

Show posiada 11 osobowy zespół, prowadzony przez znanego włoskiego muzyka Silvano Belfiore.

Firma nagłośnieniowa Laboratorio Musica zrobiła projekt akustyczny, kompletną instalację i ustawienie systemu zarządzającym dźwiękiem podczas przedstawienia.

Vanis Dondi z Laboratorio Musica, komentuje:
W telewizyjnym show podstawą jest posiadanie bardzo kompaktowego systemu dźwiękowego, który nie zaburza dekoracji i planu zdjęciowego, oraz który w tym samym czasie, jest zdolny do dostarczenia wysokiej jakości dźwięku bez interferencji z mikrofonami artystów. Nasz wybór padł na zestaw składający się z dwóch klastrów TTL31-A i subwooferów TTS28-A, posiadającym powyższe cechy, połączone z łatwym i szybkim procesem instalacji. Możemy otrzymać całkowitą kontrolę rozproszenia dźwięku i perfekcyjną jakość dźwięku na powierzchni studia którą chcemy nagłośnić.

Zespół oraz artyści na scenie posiadają koaksjalne monitory sceniczne TT25-SMA. Dzięki niskiemu profilowi i dobremu brzmieniu, dają dobre osiągi przy dyskretnym wyglądzie na scenie.


 

Katalog Produktów