Nowość RCF TT20-A już w sprzedaży.

2019-08-30

TT20-CXA

WYSOKIEJ JAKOŚCI DWUDROŻNY MONITOR SCENICZNY

JUŻ DOSTĘPNY

JAKOŚĆ DŹWIĘKU U TWOICH STÓP

Nowe TT+ to referencja w monitoringu scenicznym. Mała powierzchnia podstawy, niezwykła zrozumiałość, ogromna moc zapewniająca doskonałe osiągi na każdej scenie dla wielu zastosowań. Dzięki wyjątkowej reakcji na transjenty, seria TT CXA znacznie przewyższa możliwości konwencjonalnych monitorów scenicznych.


 

PRZETWORNIKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Innowacyjna konstrukcja przetworników zapewnia ekstremalne przenoszenie mocy do 131 dB SPL Max, dzięki czemu TT 20-CXA jest właściwym wyborem do zastosowań na średnią i dużą skalę.

 

GOTOWY DO POSTAWIENIA

Dzięki wzmacniaczowi RMS o mocy 1000 W i bocznemu gniazdu na sztycę, masz pełną moc, aby używać go jako głośnika FOH na stojaku lub sztycy z  subwoofera.


ZAUFANY MONITOR

Dzięki wyjątkowej reakcji transjentów i mocnemu przetwarzaniu FiRPHASE w fazie zerowej, seria TT CXA znacznie przewyższa jakość dźwięku konwencjonalnych monitorów scenicznych.


JAKOŚĆ TOURING & THEATRE

Niezawodne i wytrzymałe komponenty, z wysokiej klasy elektroniką, przetwornikami precyzyjnymi RCF oraz sieciowym monitoringiem i sterowaniem RDNet.

 

Wbudowany procesor DSP z funkcją RDNet obejmuje zdalny monitoring i specjalne, dostosowane do potrzeb klienta ustawienia wstępne. Wbudowane filtry FiRPHASE pozwalają uzyskać spójny dźwięk muzyczny bez zniekształceń fazowych. Obudowa wykonana jest ze sklejki z brzozy bałtyckiej, zabezpieczonej wysokiej jakości teksturowaną powłoką polimerową. Dzięki dwóm 8-calowym głośnikom niskotonowym i 3-calowemu przetwornikowi neodymowemu, ten przyjazny dla użytkownika monitor podłogowy jest najlepszym wyborem do monitorowania głosu, wymagających muzyków i DJ-ów o wysokiej rozdzielczości.


 

Katalog Produktów