Seria Classic - Zadowolenie od KV2 Audio

2011-08-05

Seria Classic KV2 Audio rozwinęła się z powszechnego przekonania muzyków, że systemy głośnikowe dramatycznie koloryzują i matowią występ. Jest to zauważalne w redukcji skrajnej dynamiki, jaką można spotkać w występach na żywo, i zanikiem wysokich częstotliwości, dodając zniekształcenia które tworzą ostry dźwięk wielu instrumentów lub występów chóralnych czy wokalnych.

Ten efekt jeszcze się pogarsza gdy sygnał staje się bardziej złożony, tracąc krytyczne detale kompozycji z połączeniem rosnących kakofonicznych szumów. Muzycy klasyczni rozumieją lepiej niż większość ludzi osobowość jego wybranego instrumentu. Rozumieją tekstury tworzące się przy połączeniu jego instrumentu z innymi, i boli ich uczucie gdy konwencjonalne Halowe Systemy Koncertowe Audio rujnują ich występ docierający do publiczności

Wielu muzyków występujących solo, nie chce używać systemów PA; to skutek ich niezadowolenia i nieprzyjemności z występów w przeszłości

Poprzez lata testów, zaprosiliśmy ponad 300 artystów, by przyszli o doświadczyli efektu odsłuchu ich wybranego instrumentu przez serię Calassic w środowisku sali koncertowej. Wynik jest fenomenalny.

Zaczęły rozprzestrzeniać się emocje, pojawiać się uśmiechy, a wielu opisywało: “atmosfera na scenie została zebrana i przeniesiona na słuchaczy”, a inni opisywali system Classic: “podczas ogromnej głośności orkiestry, kwartetu, fortepianu czy występu solowego, nie ma naruszenia barwy ani koloryzacji dźwięku”. Propozycja Classic, “jest jak duże okno występu,otwarte tak szeroko jak atmosfera sceny, przenosząca się na audytorium”.

Składa się ona z dwóch modeli, mniejszego Sonata, i większego Symphony, które zawierają zestaw wzmacniający stereo tri-amp, z komponentami Super Analog w połączeniu s konstrukcją przetworników Super Acustic.

Obudowy są akustycznie zoptymalizowane do występów klasycznych, i wykończone standardowo na czarno, opcjonalnie czarnym lakierem fortepianowym lub polerowanym drewnem. Classic jest tak samo częścią występu, jak sami muzycy. Nadaje się do sal koncertowych pomiędzy 100 a 2500 osób.

Seria Classic od KV2 Audio na koniec oferuje prawdziwe muzyczne rozwiązanie do zadowolenia z muzyki klasycznej na wielką skalę.


 

Katalog Produktów