Nowość RCF HDL 38-AS HDL 36-AS już w sprzedaży!

2019-08-12

HDL 38-AS  HDL 36-AS

AKTYWNY MODUŁ PODWIESZANEGO SUBWOOFERA

JUŻ W SPRZEDAŻY

RCF wzmocnił linię subwooferów HDL dwoma nowymi modelami, HDL 38-AS (18") i HDL 36-AS (15"). Te subwoofery HDL są zaprojektowane do podwieszania, idealne do instalacji teatralnych i wewnętrznych, gdy absolutnie konieczne jest uwolnienie cennej powierzchni podłogi w dół sceny.


ZAAWANSOWANA ELEKTRONIKA

Wbudowany procesor DSP zapewnia wyrównanie systemu, kontrolę polaryzacji, szybki limiter, limiter RMS oraz kontrolę konfiguracji - kardioidy, end-fire i wiele więcej - wszystkie funkcje są dostępne na tylnym panelu obudowy lub zdalnie poprzez zarządzanie siecią RDNet.


PRECYZYJNE PRZETWORNIKI

Wieloletnia tradycja RCF w projektowaniu i produkcji głośników oferuje najnowocześniejsze neodymowe obwody magnetyczne, radykalnie nowe systemy wentylacji cewek drgających oraz przełomowe zespoły cewek direct drive.


LEGENDARNE WOOFERY

Profesjonalni inżynierowie dźwięku na całym świecie zaczęli polegać na aktywnych subwooferach RCF, dzięki bardzo wysokiemu poziomowi SPL przy bardzo niskich częstotliwościach, bardzo kompaktowym wymiarom oraz imponującemu stosunkowi rozmiaru/wagi do mocy wyjściowej SPL.


ZAPROJEKTOWANE DO PODWIESZANIA

Zewnętrzny osprzęt został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym wdrożeniu, w pełni kompatybilny z modułami Line Array RCF HDL, ale równie dobrze nadaje się do stosowania w systemach nagłośnienia na ziemi.


KONTROLA W SIECI I WIELE WIĘCEJ

RDNet to solidna sieć zarządzania i platforma sterowania dla małych, średnich i dużych systemów nagłaśniających, jak również złożonych i rozbudowanych instalacji. Użytkownik sieci może zmieniać poziom, opóźnienie, EQ i inne ustawienia, w tym zaawansowane konfiguracje subwoofera.

Oba subwoofery posiadają wbudowany wzmacniacz 3.200 W klasy D, który zapewnia doskonałą czystość odtwarzania do 136 (135) decybeli SPL max. Zdalny monitoring w sieci RDNet i sterowanie w czasie rzeczywistym, dopełniają profesjonalny system HDL. HDL 38-AS jest idealnym uzupełnieniem systemu line Array HDL 30A, natomiast HDL 36-AS jest kompatybilny z systemem mocowań HDL 28-A.

RCF HDL38-AS oraz HDL36-AS jest już dostępny w sprzedaży.

REKOMENDOWANY Z:


 

Katalog Produktów