Nowość TT10-A już dostępny w sprzedaży.

2019-07-17

TT 10-A

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DWUDROŻNA KOLUMNA GŁOŚNIKOWA

JUŻ W SPRZEDAŻY

TT 10-A jest nowym członkiem rodziny TT+ i jednym z najbardziej elastycznych i wydajnych narzędzi w swojej klasie. Niezwykle kompaktowe i lekkie, profesjonalne systemy audio TT+ są właściwym rozwiązaniem dla dźwięku na żywo, monitoringu scenicznego, imprez firmowych i studiów nadawczych, szczególnie w połączeniu z zarządzaniem sieciowym RDNet.


PRZETWORNIKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Innowacyjna konstrukcja przetworników, 1-calowego neodymowego przetwornika ciśnieniowego z 1,75" cewką zapewnia ekstremalną moc przy niskich zniekształceniach. Tuba tuba o rozproszeniu 90°x70° daje możliwość obrotu, aby zapewnić optymalne pokrycie.


WIELORAKIE APLIKACJE

Obudowy serii TT są w pełni wyposażone do najbardziej wymagających zastosowań, zapewniając system Quick Fit, zintegrowane punkty zawieszenia i pole montażowe do osadzenia na sztycy. Jedna strona obudowy posiada kąt 35°, idealny do wysokiej jakości monitoringu scenicznego.


NOWA PERSPEKTYWA LINIOWOŚCI

Zaawansowany algorytm filtrowania FiRPHASE optymalizuje dynamikę, amplitudę i wzorce fazowe, zapewniając jednocześnie minimalne opóźnienie systemu.


FUNKCJE TOURING & THEATRE

Zintegrowany procesor DSP zapewnia liniowe przetwarzanie fazy FiRPHASE, wyrównywanie systemu, kontrolę polaryzacji, szybki limiter, limiter RMS i kontrolę konfiguracji. Wszystkie funkcje są dostępne i regulowane na panelu tylnym lub zdalnie poprzez zarządzanie sieciowe RDNet.

Choć niezwykle kompaktowy i lekki, TT 10-A oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego z wyjątkową wyrazistością, do stosowania jako system główny lub głośnik wypełniający. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości sklejki z brzozy bałtyckiej pokrytej wytrzymałą farbą poliuretanową, dzięki czemu jest bardzo odporna na wodę, zadrapania i wstrząsy. Jego wydajność, niezawodność i osiągi przewyższają wiele większych systemów głośnikowych.


 

Katalog Produktów