Orange w swe 50-te urodziny rozdaje prezenty!

2018-12-03

Firma Orange Amplification, która świętuje w tym roku swoje 50. urodziny, ponownie przygotowała świąteczną akcję „Christmas Wish”, w ramach której rozdaje prezenty o łącznej wartości 15 tysięcy dolarów.

Z okazji jubileuszu, tegoroczna akcja jest większa i lepsza niż dotychczas. Aby uczcić pięć dekad działalności firmy Orange, jej szefostwo postanowiło rozdać spełnić 50 życzeń. Wśród prezentów znajdują się produkty z aktualnej oferty, w tym wzmacniacze typu head i combo, zestawy głośnikowe i słuchawki.

Aby wziąć udział w konkursie wszyscy chętni powinni po prostu podzielić się informacją o tym, którego produktu Orange najbardziej pragną z założycielem i dyrektorem generalnym firmy Cliffem Cooperem za pośrednictwem firmowego profilu na Facebooku – www.facebook.com/OrangeAmps/.

Aby zwiększyć swoje szanse możemy polubić, skomentować lub udostępnić dowolny post z tagiem #wishgranted. Swoimi bożonarodzeniowymi życzeniami można podzielić się także na stronie orangeamps.com.

Wszystkie życzenia muszą zostać opublikowane do 24 grudnia 2018 roku. O tym, czy nasze marzenia się spełniły wszyscy dowiedzą się 25 grudnia o godz. 13:00 naszego czasu (12:00 GMT) na facebookowej stronie Orange. Aby nie przegapić informacji o wygranej wystarczy polubić ją i obserwować.


 

Katalog Produktów