Nowy system Line Array HDL28-A już w sprzedaży.

2018-11-19


RDNet w każdym rozmiarze
dzięki nowemu systemowi RCF HDL 28-A

NADZWYCZAJNA KLAROWNOŚĆ WOKALU

Systemy RCF HDL ma nowego członka rodziny: RCF HDL 28-A jest kompaktowym 2-drożnym aktywnym (bi-amp) mobilnym systemem dla szerokiej gamy aplikacji, zarówno wewnątrz obiektów jak i w plenerze, zaprojektowany z naciskiem na zrozumiałość głosu. Posiada dwa 8-calowe głośniki niskotonowe i imponujący 3-calowy tytanowy driver ciśnieniowy. Zgodnie z filozofią HDL 30-A, HDL 28-A posiada obudowę z materiału kompozytowego, zerowe przesunięcia fazowe oraz ultra liniową odpowiedź amplitudową. Wbudowany 2200 watowy wzmacniacz klasy D zapewnia doskonałą klarowność odtwarzania i maksymalny poziom 135dB SPL. RCF HDL 28-A wyposażony jest w najnowocześniejsze przetworniki RCF z lekkimi magnesami neodymowymi. Biorąc pod uwagę jego moc akustyczną, ma wyjątkowo niską wagę, co ułatwia obsługę i podwieszanie.

PRZETWORNIKI PIERWSZEJ KLASY

RCF HDL 28-A wyposażony jest w najnowocześniejsze przetworniki RCF z magnesami neodymowymi. Doświadczony zespół inżynierów RCF opracował i dopasował każdy komponent - począwszy od zasilania, poprzez płytę wejściową, wzmacniacze i przetworniki, aż po kompletny system HDL 28-A.

Wysokie częstotliwości

  • Wysokowydajny RCF ND 840
  • Przetwornik ciśnieniowy 3,0" z membraną tytanową
  • 1,5-calowe wyjście
  • Punkt Crossovera 750 Hz
 

Niskie częstotliwości

  • Dwa 8" calowe głośniki niskotonowe z 2,5" cewką
  • Liniowe odpowiedź niskich częstotliwości aż do 65 Hz
  • Membrana z domieszką włókna odpornego na działanie wody
  • Zawieszenie typu M-roll z polycottonu
  • Wentylowana struktura magnetyczna
 

Czterodrożny falowód

Specjalnie zaprojektowany falowód 4 PATH pozwala na dokładne pokrycie w zakresie 100° x 15°, zapewniając jednocześnie doskonałą, liniową odpowiedź wysokiego pasma. Unikalny kształt czterech kanałów tworzących falowód formuje idealny ładunek izofazowy od 750 Hz do najwyższych słyszalnych częstotliwości.

POTĘŻNE WZMACNIACZE KLASY D.

Technologia wzmacniaczy mocy klasy D firmy RCF charakteryzuje się ogromną wydajnością i wysoką efektywnością w postaci lekkiego rozwiązania. Wzmacniacze HDL zapewniają ultraszybki atak, realistyczną odpowiedź transjentów i imponującą jakość dźwięku. Wzmacniacz zbudowany jest na solidnej aluminiowej konstrukcji, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale również pomaga w rozproszeniu ciepła bez stosowania wentylatorów. Wszystkie wzmacniacze HDL mają sekcję zasilajączy SMPS, która zapewnia maksymalną moc i minimalną wagę.

KONTROLA PODWIESZANIA

Zaawansowana koncepcja podwieszania wywodzi się bezpośrednio od większych braci: RCF HDL 30-A i HDL 50-A. Zintegrowana mechanika jest zarówno szybka w montażu, jak i prosta do rekonfiguracji, umożliwiając inżynierowi systemowu tworzenie klastra w kształcie litery J lub spirali. Sprzęt jest zaprojektowany do łatwej i szybkiej konfiguracji. Kąty można regulować na ziemi przed zawieszeniem systemu i automatycznie ustawi się w odpowiednie położenie gdy klaster jest podciągany. Na pojedynczej ramie można zamontować do do 20 modułów HDL 28-A.

AKUSTYCZNE PIĘKNO SYMETRII.

Symetryczna konstrukcja obudowy zapewnia identyczne pokrycie po lewej i prawej stronie. Umieszczenie komponentów i specjalne filtrowanie crossovera przez DSP w HDL 28-A, dbają o stałą kierunkowość bez plam pokrycia lub tłumienia. Specjalnie zaprojektowana przednia ścianka umożliwia współpłaszczyznowe umieszczenie głośników, kontrolowaną dyspersję niskiego pasma gospodarując centralną przestrzeń do umieszczenia falowodu 4PATH. Mocna przednia krata jest lakierowana proszkowo. Specjalny podkład piankowy przezroczysty dla dźwięku zapewnia ochronę przetworników przed kurzem. Aby zapewnić odporność na warunki pogodowe, dostępna jest osłona przeciwdeszczowa.

ZARZĄDZANIE W SIECI I DUŻO WIĘCEJ

RDNet jest opatentowanym protokołem dla produktów RCF, który zapewnia proste monitorowanie i intuicyjne sterowanie systemem audio każdym urządzeniem/obiektem. Każde urządzenie ma swój procesor DSP, dający możliwość adresowania określonych ustawień wstępnych lub parametrów dla pojedynczych lub grup obiektów. Użytkownik sieci może zmieniać poziom, opóźnienie, EQ (w tym FiR) i inne parametry, takie jak zaawansowane konfiguracje subwoofera. Nie tylko dla głośników: możliwe jest sterowanie routingiem i parametrami wielu urządzeń RCF, takich jak cyfrowe matryce lub wzmacniacze.

NOWE SPOJRZENIE NA LINIOWOŚĆ

Głośniki RCF zostały zaprojektowane przy użyciu FiRPHASE, zastrzeżonej i zaawansowanej technologii filtrowania FIR, stworzonej w celu zapewnienia słuchaczowi przejrzystego dźwięku, absolutnej czystości i doskonałych stereofonicznych obrazów. Algorytm FiRPHASE optymalizuje dynamikę, amplitudę i wzory fazowe, zapewniając jednocześnie minimalne opóźnienie systemu.

Czytaj Dalej


 

Katalog Produktów