KV2 Audio w Old Globe Theatre: "The Heart of Rock & Roll"

2018-10-24

The Old Globe Theatre to profesjonalna firma teatralna, która znajduje się w Balboa Park w San Diego w Kalifornii, powstałym w 1935 roku. Rozpoczyna on sezon 2018-2019 z elektryzującą światową komedią muzyczną "The Heart of Rock & Roll" inspirowaną muzyką jednego z najbardziej uwielbianych i kultowych aktorów w historii muzyki, Huey Lewisa oraz nowością, z książką Jonathana A. Abramsa i opowiadaniem Tylera Mitchella i Jonathana A. Abramsa.

Reżyserem jest Gordon Greenberg z choreografią Lorina Latarro oraz nadzorem muzycznym, aranżacjami i orkiestracjami Briana Usifera. The Heart of Rock & Roll działa od 6 września do 21 października 2018 roku na scenie Donalda i Darlene Shiley w teatrze Old Globe, która jest częścią centrum teatralnego Conrad Prebys w Globe.

Sound design został powierzony wielokrotnie nagradzanym projektantom dźwięku, Johnowi Shivers i Davidowi Patridge'owi, którzy komentowali:

"Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wybór KV2 ze względu na kombinację mocy wyjściowej i rozmiaru, wraz z niesamowicie szczegółowym poziomem dźwięku i dokładnością brzmienia. Bardziej niepozornie wyglądający zestaw złożony z 2x EX15 i pojedynczego EX26 jest dużym naddatkiem jak na potrzeby materiału Hueya. Jesteśmy ciągle podekscytowani rezultatem który możemy osiągnąć dzięki KV2. "

Manager, Ben Thoron powiedział:

"Maleńki centralny klaster idealnie pasuje do naszego scenicznego proscenium. Nie mogłem uwierzyć w to, że coś tak małego może być aż tak krystaliczne. W tej paczce szczególnie spodobał mi się wokal - był on naprawdę obecny, przejrzysty i zrozumiały".


 

Katalog Produktów