Absolwenci w kampusie Berklee w Walencji z RCF

2018-10-10

Berklee z siedzibą w Bostonie i oddziałem w Walencji, położonym w Mieście Sztuki i Nauki, jest jednym z najwybitniejszych uniwersytetów muzycznych na świecie.

Klasa 2018 z kampusu Berklee ukończyła naukę w poniedziałek, 9 lipca. Aby uczcić ten kamień milowy, uczniowie wszystkich czterech programów magisterskich na kampusie Berklee w Walencji zorganizowali specjalny koncert w sobotę, 7 lipca. Odbył się on na pływającej scenie wyposażonej w RCF, naprzeciwko Hemisféric, we współpracy z futurystycznym Miastem Sztuki i Nauki.

Pokaz został otwarty dla publiczności i z dumą świętował ukończenie szkoły przez studentów. Goście, w tym kompozytor i legenda gitary, Al Di Meola, a także ponad 100 muzyków zrzeszonych w Federacji Towarzystw Muzycznych regionu Walencja również wzięli udział w obchodach 50 rocznicy powstania uczelni.

Noc była przerywana wszelkimi rodzajami muzyki, wykonywanymi przez studentów Uniwersytetu. Renomowany światowej klasy gitarzysta, Al Di Meola, dopełnił doskonałej jakości muzycznej, wspaniałego środowiska architektonicznego i doskonałego brzmienia systemu dźwiękowego RCF Touring & Theatre. Crambo Rent był partnerem technicznym do produkcji audiowizualnej i profesjonalnego sprzętu dźwiękowego RCF.


 

Katalog Produktów