Nowy RCF TTL11A jest już dostępny w sprzedaży.

2011-07-08

Nowy TTL11A jest już dostępny w sprzedaży.

Jedną z ostatnich nowości w katalogu RCF TT+ High Definition Touring and Theatre, to nowa matryca sterowana cyfrowo TTL11-A

TTL11-A to kompaktowy system sprawdzający się w wielu aplikacjach. System jest prosty w obsłudze i ustawieniu w danym otoczeniu.

System TTL11A składa się z matrycy kolumn. TTL11A-H dba o obszar średnich i wysokich częstotliwości, a TTL11A-B o obszar niskiego pasma. Jeżeli w swojej aplikacji będziesz potrzebować rozszerzenia niskich częstotliwości, można zastosować dodatkowo subwoofer TTS-26-A.

TTL11A-H to moduł wysokotonowy, wyposażony w cztery neodymowe drivery ciśnieniowe 2,5”, z 1,5” wyjściem.. TTL11A-B to sekcja częstotliwości basowych systemu, składająca się z czterech 8” neodymowych wooferów z 2,5” cewką, dającą perfekcyjną odpowiedź mid basową.

Potężny procesor DSP, 96kHz, 32bit, zintegrowany z modułem TTL11A-H, przetwarza sygnał również dla modułu TTL11A-B.

Cyfrowe sterowanie

Tuba Wysokich Częstotliwości.

Szybko blokująca się mechanika.

Pełna kontrola kąta i rozproszenia.
WYSOKOŚĆ: Wysokość instalacji podstawy TTL11A-B od 0 do 2m, ze skokiem 0,5m.
ZASIĘG: wybór zasięgu systemu Bliski/średni/Daleki
OPÓŹNIENIE: Od 0 do 10m ze skokiem 0,1m, Od 10 do 20 m, ze skokiem co 1m.

Kompaktowa wielodrożna tuba o stałej kierunkowości, wyposażona jest w cztery 2,5” tytanowe drivery ciśnieniowe, dając nieprzeciętny poziom wyjściowy i perfekcyjną kontrolę pokrycia.

TTL11A-H i TTL11A-B są wyposażone w mocne i wielofunkcyjne górne i dolne zaczepy, dając perfekcyjną stabilność podczas pracy na żywo, lub łatwy montaż w stałych instalacjach.

TTL 11-A sprawdza się w różnorodnych aplikacjach. W prezentacjach AV lub imprezach korporacyjnych, system TTL11-A jest perfekcyjnym rozwiązaniem. Możesz z łatwością ustawić system, skupiając się na dostarczeniu czystej i głośnej reprodukcji głosu prezentera, lub występu. W połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, TTL11-A jest łatwy w transporcie, ustawieniu i użytkowaniu. Perfekcyjny w małych i średnich miejscach, teatrach, wypożyczeniach czy zespołach gdzie rozmiar gra znaczenie, ale bez kompromisu dla dźwięku.

Sztuka wzmocnienia.

System TTL11-A posiada 4000 Wat. TTL11A-H (średnie i wysokie) ma 2000 Wat w 7 drożnym wzmocnieniu, a TTL11A-B (Niskie) ma 2000 Wat.

W aplikacjach gdzie potrzeba będzie więcej mocy dla niskich częstotliwości TTS26-A będzie perfekcyjnym uzupełnieniem systemu TTL11A. Dwa wysokiej mocy 15” neodymowe woofery, zasilane są z cyfrowego wzmacniacza 3400 Wat, dostarczając zwartego uderzenia basu przy pracy na żywo.

CAŁKOWITA MOC SYSTEMU STEREO - 14800 WAT


 

Katalog Produktów