Nowość RCF EVOX J8, JMIX8

2018-01-25

Rok 2018 przynosi kolejne nowe produkty włoskiego producenta systemów nagłośnieniowych RCF. Po udanym debiucie subwooferów serii TT+ przyszła kolej na rozszerzenie produktów serii RCF EVOX.

Dwa nowe modele w dużym stopniu przypominają znane na całym świecie produkty EVOX 8. Najważniejsze jest jednak to, że RCF wychodząc o krok dalej postawił na połączenie zestawu EVOX razem z cyfrowym mikserem o wielkich możliwościach. W ten sposób powstał model RCF EVOX JMIX8 na którego pokładzie znajduje się matryca wysoko-tonowa z ośmioma 2" głośnikami oraz subwoofer oparty na głośniku 12". Całość napędzona wzmacniaczem o mocy 1400W. Dodatkowo model JMIX8 posiada ośmiokanałowy cyfrowy mikser z bluetooth, procesorem Z-Core, wejściem Hi-Z dla gitar z możliwością wykorzystania wbudowanych symulacji wzmacniaczy gitarowych oraz zdalną kontrolę za pomocą aplikacji działającej na systemach IOS / ANDROID.

Jako uzupełnienie zestawu producent proponuje model EVOX J8 w którym jak nazwa wskazuje nie znajduje się mikser. Oba modele w połączeniu ze sobą dają stereofoniczny zestaw o mocy 2800W z wbudowanym 8kanałowym mikserem cyfrowym z  olbrzymimi możliwościami, a całość została zamknięta w kompaktowej obudowie kompozytowej.

Muzycy posiadający zewnętrzny mikser (np. RCF M18) nie muszą decydować się na zakup modelu JMIX8. Połączenie dotychczasowej konsoli z modelem EVOX J8 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzyków i nie tylko. Oba modele wyposażone zostały ponadto w dobrze znany system FIRPHASE.

Dane techniczne:

O dostępność zapytaj w swoim sklepie muzycznym.


 

Katalog Produktów