Finał młodzieżowego reality show Derana Dream Star zrealizowany na KV2 Audio.

2018-01-12

Derana Dream Star to najgorętsze reality show na Sri Lance, będąc jednocześnie największym w historii młodzieżowym reality show. Wtargnąwszy szturmem na kraj, dobrze się stało, że finał tak prestiżowego spektaklu muzycznego miał system dźwiękowy odpowiedni dla tego wydarzenia.

Dzięki uprzejmości firmy Sara Entertainment, na pokaz który odbył się w dniu 9 grudnia 2017r zostały zapewnione produkty KV2 Audio. I zapewniły one, że fantastyczne występy ciszyły publiczność publiczność w najwyższej możliwej jakości i szczegółowości.

Sara Entertainment jest głównym użytkownikiem KV2 Audio na Sri Lance i aby sprostać 4000 osobowej pojemności hali Sugarhadasa Indoor Arena, bez wahania sięgnęli po gamę produktów KV2 VHD i ES. Pomimo skomplikowanej natury miejsca - z niecodzienną aranżacją siedzeń i wizualnie estetyczną inscenizacją - każde miejsce na widowni odczuwało każdy niuans występów głośno i wyraźnie.

Podwieszany system zawierał jedynie 1 moduł KV2 VHD2.0 na stronę dodatkowo z dedykowanym down-fillem KV2 VHD1.0. Boczne i frontowe dogłośnienie zostało zrealizowane modułami KV2 ES1.0, plus w sumie 16 subwooferów KV2 ES4.18 umożliwiając publiczności maksymalnie poczuć i zachwycić się basową linią melodyczną. Wszystkie produkty zostały zasilone z dedykowanych wzmacniaczy VHD2000, VHD3200 oraz EPak2500R.

Od czasu wprowadzenia na rynek produktów KV2 Audio Chandana Sameera - znakomity Inżynier Dźwięku oraz właścicielka Sara Entertainments - była prominentną orędowniczką marki w całym kraju, podnosząc flagę i uzyskując zaskakujący rezultat z produktami KV2. To było najnowsze z długiej linii wyjątkowych wydarzeń wzbogaconych o KV2 Audio!


 

Katalog Produktów