Nowe głośniki RCF PLF 30

2011-06-27

Nowe głośniki do wpuszczanego montażu w suficie z katalogu RCF Commercial Audio, są już dostępne w sprzedaży.

PLF 30 to bardzo kompaktowe głośniki sufitowe, do aplikacji gdzie wymaga się głośników z wysoką jakością dźwięku, a ograniczone jest miejsce montażu i ingerencja w efekt wizualny.

PLF 30 to 3” głośnik do wpuszczanego montażu w suficie. Posiada wewnętrzny transformator, umożliwiający bezpośrednie połączenie z linią stało napięciową 70V lub 100V. Instalację w suficie podwieszanym wykonuje się za pomocą dwóch klipsów sprężynowych, bez używania narzędzi, lub innych dodatkowych elementów.

PLF 30 to perfekcyjne rozwiązanie w instalacjach gdzie głośniki powinny być częścią dekoracji, lub powinny pasować do wzornictwa architektury wnętrza, jak w butikach, hotelach itp. Front głośnika PLF 30 można całkowicie pomalować, co umożliwia dopasowanie wyglądu każdego głośnika do koloru który potrzebujesz do dekoracji.

Dzięki szerokiemu rozproszeniu, które wynosi ponad 160°, możesz pokryć dużą przestrzeń zaledwie kilkoma głośnikami, zapewniając jednocześnie wysoki komfort akustyczny. Jeżeli zajdzie potrzeba rozszerzenia niskiego pasma, kompaktowy subwoofer MQ90S, będzie dobrym wyborem.

Właściwości:

Wymiary:

Wewnętrzna średnica 102 mm
Maksymalna głębokość 120 mm
Otwór montażowy 92 mm
Waga 0,9 kg

Sugerowana cena detaliczna to 455zł. Głośnik jest już dostępny w ofercie.


 

Katalog Produktów