Seria Orange Crush Pro to na gitarowym rynku jedne z najlepszych wzmacniaczy półprzewodnikowych o dużej mocy.

2018-01-04

Orange Crush Pro to seria wzmacniaczy półprzewodnikowych o dużej mocy. Prace nad nimi trwały długo (to pierwsze profesjonalne wzmacniacze tranzystorowe od późnych lat 70-tych), ponieważ konstruktorzy chcieli uzyskać zamierzony, doskonały efekt. Spędzili lata na badaniach, testach i pracach, przyświecała im idea prostoty obsługi i doskonałości brzmienia. Są naprawdę dumni z rezultatu jakim jest analogowy, półprzewodnikowy, dwukanałowy(Dirty,Clean)wzmacniacz oparty na brzmieniu prestiżowego Rockerverba.

W skład tej serii wchodzą trzy modele: CR120C, CR 120H i CR60C.

CR120C - to combo o mocy 120 W. Kanał czysty wykorzystuje 2-stopniowy obwód gainu zapewniając niezwykle ciepłe brzmienie przechodzące w lekki crunch przy rozkręceniu czułości. Kanał przesterowany z 4-stopniowym gainem oferuje znany z lampowych konstrukcji potężny overdrive. CR120C posiada pętlę efektów i cyfrowy reverb z trzema przełączanymi rodzajami pogłosu: plate, hall i spring. Wzmacniacz jest wykonany z 18 mm sklejki. Ma zamontowane dwa 12", 60-wattowe głośniki "Orange Voice of the World".

Moc wyjściowa 120 W
Konstrukcja tranzystorowa
Ilość kanałów 2 (Clean Channel: Volume, Bass and Treble. Dirty Channel: Volume, Bass, Middle, Treble and Gain)
Efekty Reverb ( Plate, Hall, Spring )
Głośniki 2 x 12”, 60 Watt, 8 Ohm Voice of the World
Pętla efektów tak
Wymiary 51x66x30
Waga 29 kg

CR 120 H - to head o mocy 120 Watt.  Kanał czysty wykorzystuje 2-stopniowy obwód gainu zapewniając niezwykle ciepłe brzmienie przechodzące w lekki crunch przy rozkręceniu czułości. Kanał przesterowany z 4-stopniowym gainem oferuje znany z lampowych konstrukcji potężny overdrive. CR120H posiada pętlę efektów,wejście footswitch i cyfrowy reverb z trzema przełączanymi rodzajami pogłosu: plate, hall i spring. Wzmacniacz jest wykonany z 18 mm sklejki.

Moc wyjściowa 120 W
Konstrukcja tranzystorowa
Ilość kanałów 2 (Clean Channel: Volume, Bass and Treble. Dirty Channel: Volume, Bass, Middle, Treble and Gain. Global: Volume and Reverb)
Efekty Reverb ( Plate, Hall, Spring )
Pętla efektów tak
Wyjścia głośnikowe 2 x 16 Ohm (min 8 Ohm)
Wymiary 23x55x25 cm
Waga 14 kg

CR60C - to najmniejszy z serii. Combo o mocy 60 Watt.  I tu również kanał czysty wykorzystuje 2-stopniowy obwód gainu zapewniając niezwykle ciepłe brzmienie przechodzące w lekki crunch przy rozkręceniu czułości. Kanał przesterowany z 4-stopniowym gainem oferuje znany z lampowych konstrukcji potężny overdrive. CR60C posiada pętlę efektów i cyfrowy reverb z trzema przełączanymi rodzajami pogłosu: plate, hall i spring. Wzmacniacz jest wykonany z 18 mm sklejki. Ma zamontowany 12", 60-wattowy głośnik "Orange Voice of the World".

Moc wyjściowa 60 W
Konstrukcja tranzystorowa
Ilość kanałów 2 (Clean Channel: Volume, Bass and Treble. Dirty Channel: Volume, Bass, Middle, Treble and Gain)
Efekty Reverb ( Plate, Hall, Spring )
Głośniki 1 x 12”, 60 Watt, 16 Ohm Voice of the World
Pętla efektów tak
Wymiary 45x55x29 cm
Waga 20 kg

 


 

Katalog Produktów