Koncert The Preservation Hall Jazz Band na Summit LA17 na Broadwayu

2017-11-28

Summit LA17 to trzydniowy festiwal odbywający się w centrum śródmieścia Los Angeles. Festiwal gościł różnorodne występy na żywo, seminaria i zajęcia z zakresu odnowy biologicznej wraz z ofertą żywności dla smakoszy wraz z całym oświadczeniem opracowanym w celu budowania relacji i inspirowania nowych perspektyw.

Odbywająca się w okresie od 3 listopada do 6 listopada 2017 roku, była to 11 edycja festiwalu.

Najważniejsze wydarzenie miało miejsce w sobotę 4 listopada, gdzie Preservation Hall Jazz Band (New Orleans Septet) zagrali świetny koncert w Los Angeles Theatre, Broadway. Każdy niuans niesamowitej muzykalności został dokładnie przeniesiony ze sceny do tłumu poprzez charakterystyczny krystalicznie czysty dźwięk produktów KV2 Audio.

O koncercie The Jazz Band

W chwili, w której strumienie muzyczne krzyżują się z niespotykaną częstotliwością, ważne jest, aby pamiętać, że w całej swojej historii Nowy Orlean był punktem, w którym dźwięki i kultury z całego świata zbiegają się, mieszają i odradzają, przekształcone przez niepowtarzalnego ducha Crescent City i joie de vivre. Nigdzie ta idea nie jest bardziej żywa niż w zespole Jazz Band Preservation Hall, który od ponad 50 lat trzyma pochodnię muzyki nowoorleańskiej, cały czas niosąc ją z entuzjazmem naprzód, przypominając, że historia, którą założyli w celu zachowania energicznej historii życia.

Sprzęt audio KV2 na Summit LA17:

Powiązane linki


 

Katalog Produktów