Nowość RCF HDL30-A

2017-09-15

RCF z dumą ogłasza wprowadzenie do sprzedaży HDL 30-A: wysoce oczekiwane uzupełnienie do popularnej rodziny HDL. RCF HDL 30-A jest usytuowany mogąc ustanowić nowy standard do produkcji pro audio. Podążając za sukcesem bestsellera RCF HDL 50-A, HDL 30-A rozszerza rodzinę HDL o zgodność mechaniczną, sieciową i fazową. Sieć RDNet jest teraz dostępna w systemach HDL.

CO JEST W ŚRODKU?

RCF HDL 30-A posiada nowe przetworniki, kontrolę i monitorowanie w czasie rzeczywistym przez RCF RDNet, zupełnie nowy wzmacniacz klasy D z wbudowaną technologią DSP: RCF FiRPHASE oraz rewolucyjną konstrukcją mechaniki podwieszania.

RCF HDL 30-A to kompaktowy dwudrożny, aktywny, mobilny system na średnie i duże imprezy, zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Posiada dwa 10-calowe głośniki niskotonowe i imponujący 4-calowy driver tytanowy. Spójny czterodrożny falowód jest wynikiem pogłębionych badań i projektowania. RCF HDL 30-A to pierwszy system liniowy w obudowie kompozytowej o zerowej fazie i ultra liniowej odpowiedzi amplitudowej. Wbudowany wzmacniacz o mocy 2200 W w klasie D zapewnia doskonałą klarowność odtwarzania i maksymalny poziom 137 decybeli SPL z pasmem przenoszenia od 50 Hz do 20000 Hz. RCF HDL30-A wyposażony jest w najnowocześniejsze przetworniki RCF z magnesami neodymowymi.

KONSTRUKCJA I MECHANIKA

Biorąc pod uwagę jego moc akustyczną, jest wyjątkowo leki i prosty do transportu i podwieszania. Jego rewolucyjna koncepcja montażu bierze inspirację z jego większego brata - RCF HDL50-A. Opcjonalny łącznik umożliwia podwieszenie systemu pod klastrem systemu RCF HDL50-A do aplikacji bliskiego zasięgu, lub uzupełnienie klastra RCF HDL30-A z potrójnymi 12" podwieszanymi subwooferami RCF HDL53-A. Symetryczny design obudowy produkuje identyczne pokrycie z prawej oraz lewej strony.

SYSTEM HDL: ZALETY RDNET

System HDL wyposażony jest w naszą technologię RDNet, dającą zdalną kontrolę i monitoring w czasie rzeczywistym wszystkich komponentów bezpośrednio z reżyserki. Sieć łańcuchowa RDNet bazuje na stabilnym protokole RS485. RCF RDNet Control8 umożliwia linkowanie do 32 urządzeń na jednym porcie (maksimum 256 kolumn z jednym kontrolerem Control8). Przy wykorzystaniu dedykowanego switcha, możliwe jest połączenie do 20 kontrolerów RCF Control8 do komputera, co daje maksimum 5120 urządzeń. Nawet ekstremalnie duże systemy mogą być z łatwością organizowane i zarządzane przez RDNet. Innowacyjnym przykładem jest niedawna instalacja głośników RCF na Stadionie Olimpijskim w Baku w Azerbejdżanie.


NOWA PERSPEKTYWA NA LINIOWOŚĆ

Głośniki RCF projektowane są z wykorzystaniem FiRPHASE, własnej i zaawansowanej technologii filtrowania FIR, opracowanej w celu dostarczenia słuchaczowi transparentnego dźwięku, absolutnej klarowności i perfekcyjnego obrazu stereo. FiRPHASE optymalizuje dynamikę, amplitudę oraz fazę, zachowując te same minimalne opóźnienie systemu. W celu manualnego ukształtowania pasma przenoszenia dostępne jest do trzech filtrów FiRPRASE w każdym module.


CECHY

Jako wsparcie najniższych częstotliwości dla RCF HDL30-A został zaprojektowany wysoko wydajny aktywny subwoofer RCF SUB 9006-AS. Jest on wyposażony w dwa ultra mocne hiper-wentylowane 13" neodymowae woofery z 4" dwustronną cewką, w sklejce z brzozy bałtyckiej z wzmacniaczem oraz DSP na pokładzie.


NIEZAWODNA INŻYNIERIA

Zespoły inżynierskie RCF opracowały i dopasowywały każdy komponent - począwszy od zasilacza poprzez płytę wejściową do wzmacniaczy i przetworników aż do pełnego systemu HDL-30A.

Ta całkowita integracja systemu zapewnia nie tylko najwyższą wydajność i maksymalną niezawodność działania, ale również ułatwia obsługę.


System jest już dostępny w ofercie Arcade Audio.


 

Katalog Produktów