Finałowe Odliczanie!

2011-05-04

Od wielu lat Ligowa scena ukierunkowana jest wyłącznie na wyłanianie młodych, zdolnych i zarazem ciekawych zespołów. Rytuałem tej imprezy - znanej w całej Polsce stało się wielkie kuszenie, namawianie młodych wykonawców, aby dzielili się swoją rockowa sztuką. Szybki start w tajemną i niedosiężną strefę sukcesu, szansa na pierwsze nagrania czy wręcz kontrakt płytowy to marzenia młodych muzyków. Podczas każdej edycji Ligi Rocka następuje istny wysyp nowych propozycji młodych zespołów obciążonych balastem nadziei, pragnień i wielkich oczekiwań.

Przez lata całe nobilitacją dla młodego, nieznanego zespołu jest zaprezentowanie się w pełni blasku sceny na której dostrzec można odbicie wszelkiej mody i aktualnych tendencji muzycznych dominujących w muzyce rockowej. Tak też będzie podczas tegorocznego Finału LIGI ROCKA polsko - niemieckie spotkania młodych muzyków. Jak już sama nazwa wskazuje impreza odbywa się w ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007 - 2013.

Do tegorocznego finału zakwalifikowało się 5 najlepszych zespołów: BAZA 1 L, ABSYNTH, PEOPLE OF THE HAZE, ZGON, INSULT, które będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe ufundowane między innymi przez Arcade Audio.

Jury składające się ze znanych muzyków pod przewodnictwem basisty, kompozytora Mietka Jureckiego oceniać będzie zespoły w pięciu kategoriach: najlepszy zespół, najciekawszy gitarzysta, basista, perkusista i wokalista/wokalistka.

Atrakcją tegorocznego Finału Ligi Rocka będzie legenda i wielka gwiazda polskiego rocka ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY przed która jako support wystąpi niemiecka formacja The Shme ()Gma.

data: 21 Maja (sobota)2011r.
miejsce: Stadion Miejski ul. Lubańska, Jelenia Góra/Cieplice
czas trwania imprezy: 15.00 - 23.00

Rockowych wrażeń na koncercie !!!


 

Katalog Produktów