My Monitor II - nowy mikser odsłuchowy od ART

2017-05-17

W codziennym życiu scenicznym, gdzie w jednym miejscu splatają się ze sobą liczne instrumenty, do tego dochodzą wokale, decybele sięgają zenitu, często mamy do czynienia z sytuacją w której ciężko usłyszeć nie tylko własne myśli ale i samego siebie. Aby temu zaradzić firma ART po raz kolejny wyszła muzykom z pomocną dłonią oddając im do dyspozycji nową, a zarazem ulepszoną wersję urządzenia My Monitor o nazwie MY MONITOR II. Zmienił się nie tylko wygląd, ale również  jego funkcjonalność.

ART MY MONITOR II jest miniaturową wersją osobistego miksera z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Urządzenie posiada wejście mikrofonowe XLR, bezpośrednie wyjście XLR o poziomie mikrofonowym,  wejście instrumentalne liniowe jack 1/4" i bezpośrednie wyjście liniowe jack 1/4" oraz stereofoniczne wejście jack 1/4".
Każde z wejść posiada osobną regulację głośności, dzięki czemu stosunek poziom sygnału mikrofonowego, liniowego i stereofonicznego możemy dostosować do własnych potrzeb. Za pomocą zastosowanych włączników możemy w łatwy i szybki sposób wyciszyć mikrofon bądź sygnał liniowy.

Zmiksowany sygnał możemy monitorować za pomocą dwóch wyjść słuchawkowych.

Całość zamknięta jest w estetycznej, wytrzymałej a zarazem kompaktowej obudowie.

My Monitor może być zasilany zarówno zasilaczem AC, jak i baterią 9V.

Jest to bardzo łatwe w obsłudze a jednocześnie kompaktowe urządzenie, które bez problemu zmieścisz w  kieszeni swojej marynarki, a które w znaczny sposób ułatwi i uprzyjemni Ci pracę czy to w studio czy też na scenie.

cena detaliczna: 460 zł brutto


 

Katalog Produktów